Zavrieť

Porady

Ake su priznaky zlomeniny zápästia?

Dobrý deň potrebujem poradiť v zlomenine zápästia,ake su priznaky..Ani som sa nikde neudrela aj tak ma boli ruka...Mam isť s tym k lekarovy?...Už som raz mala zlomenu ruku pred 5 rokmi neviem či sa mi to len vratilo alebo som sa niekde udrela ale neviem o tom...Chcem len poznať niake priznaky aby som sa mohla rozhodnuť...Či to neham tak a budem dufať že to prestane alebo pojdem k lekarovi...Prosim vas o radu a ake su priznaky?...Za porozumenie vopred ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    len tak sa ti zápästie nezlomí, budeš to mať iba preťažené, napr. z dlhšieho jednotvárneho namáhania...

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Aj to je pravda.
    Ak to presne mala zlomené v mieste, ktoré ju teraz bolí a zápästie bude mať vždy obtiažnu zlomeninu, tak v určitom počasí ťa to bude "pobolievať" už dosmrti, teda aj za 15-20 rokov. Nehovorím že sa to nebude dať vydržať, ale cítiť to budeš.

    Ake su priznaky zlomeniny zápästia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.