Zavrieť

Porady

Cena za montáž kúrenia

Dobrý deň,
prosím Vás o radu. Náš kúrenár si za montáž kompletného kúrenia, t.j. rozvody z plastohliníka bez rozdeľovačov + montáž radiátorov (15 kusov) v novostavbe dvojpodlažného RD chce účtovať 70 €/za kus radiátora, t.j. 1050 € za celú prácu. Cena je bez bez materiálu a zapojenia kotolne a bez papierov. Prosím Vás je táto cena reálna? Ďakujem za radu.
miloslav13 ja som dohodnuty na cene 40€ za radiator + material
13x40=520 za robotu hlinikoplast

ale idem davat med a to bude nacenovat inac v pondelok dopisem ceny
no tak sme sa pri flasticke dohodli na cenu 40€ za osadenie radiatora s napojenim, material na jedno poschodie 790€ a robota 240€
dobra cena myslim
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lepajaco je offline (nepripojený) lepajaco

    lepajaco
    Nedavno som riesil podobny problem a dost mi pomohol tento clanok. Dnes musi byt clovek obozretny. http://kureniepresov.sk/uspory/8-rad...t-podvodnikom/

    comanch je offline (nepripojený) comanch

    comanch
    Tak mne robil chlapík , cena za radiator 50 € s pripojením , montáž kotla a dopojenie kúrenia 150 € , v tej cene bola aj momntáž expanzky a všetkého možného . Najlepšie bolo na tom to , že chlapík mal výrazné zľavy na materiál od dodávateľa , tak sa mi to perfektne odzrkadlilo na celkovej cene vykurovania , super

    Cena za montáž kúrenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.