Zavrieť

Porady

strecha - odlepovanie polystyrenu od osb dosky

da sa dodatocne opravit odlepovanie polystyrenu od osb dosky na streche,,nakolkoneboli pouzite taniere pri povodnej realizacii a teraz nam vsetko pada? dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    limesa je offline (nepripojený) limesa

    limesa
    takže nám nezostáva nič iné len všetko strhnúť dole a znova spraviť? naozaj sa nič nedá urobiť?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Takmer neopraviteľné.Polystyrén sa na dosky nelepí ,ale prichytáva tanierikmi so skrutkou.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    tak to je priekak, už to začína... pol republiky to tak má...ťažko opraviteľné.
    220870 Aspoň bude čo robiť ,opravy po cocotoch nás budú živiť najbližšie roky.V utorok ideme murovať na penu moje tý nervy.A nedajú si to vyhovoriť.
    lapejko cocotoch...super výraz!

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    ja som sem tam lepil, ale zichroval aj tanierikmi s poriadnymi vrutmi, dnes si ale každý pologramotný myslí, že ho diera v riti kvalifikuje na stavbára, Tóno neviem či bude robota ale baráky sa rozpadávajú už teraz, aj nové.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    ja by som to netrhal dolu. Ide o to do akej miery to "pada". nakupil by som tanieriky a stroby cele to poriadne priskrutkoval a potom natiahol dalsiu sietku, kleber a omietku. Pokial by mi neslo o vyzor domu tak iba tanieriky aby to nepadalo. Pokial by mi islo o vyzor domu viac, tak by som tie tanieriky pretiahol omietkou. Pokial je to ale moc zle, tak asi len dolu a odznovu.

    strecha - odlepovanie polystyrenu od osb dosky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.