Zavrieť

Porady

Mesačný výkaz ZP v Money S3

Urobila som výpočet miezd v Money S3, ale pri prehľade výkazu do ZP mi vykazuje samé nuly a pritom v karte zamestnanca mám vyplnené v záložke platby typ poisťovne, kde je potom chyba? Výkaz pre SP je v poriadku, len ZP akosi "štrajkuje" Poradíte niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

    obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac mirka134
    sophie Pozri príspevok
    naozaj nikto nerobí mzdy v tomto programe???
    neskúšala si volať na podporu?

    ja nerobím ale rozmýšľam nad money /vs. kros/ -tiež som sa tu pýtala na názor tak mi nikto neodpovedal tak neviem
    a ked som volala do money tak boli ochotní síce neviem či budú aj potom - ked zaplatím licenciu
    uvidím ahoj a držím palce

    sophie je offline (nepripojený) sophie

    sophie
    mirka134 Pozri príspevok
    neskúšala si volať na podporu?

    ja nerobím ale rozmýšľam nad money /vs. kros/ -tiež som sa tu pýtala na názor tak mi nikto neodpovedal tak neviem
    a ked som volala do money tak boli ochotní síce neviem či budú aj potom - ked zaplatím licenciu
    uvidím ahoj a držím palce
    ja mám len štart verziu a tam nie je nárok na podporu. money som vyskúšala preto, lebo má všetko v jednom a v krose si musíš inštalovať tri programy - JÚ, PÚ, mzdy...

    mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

    obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac mirka134
    sophie Pozri príspevok
    ja mám len štart verziu a tam nie je nárok na podporu. money som vyskúšala preto, lebo má všetko v jednom a v krose si musíš inštalovať tri programy - JÚ, PÚ, mzdy...
    áno ved práve že je to aj lacnejšie oproti krosu a vieš ak sa ti to neoplatí ja tiež aj preto rozmýšľam len si zvyknuť na ten program

    mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

    obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac mirka134
    sophie Pozri príspevok
    ja mám len štart verziu a tam nie je nárok na podporu. money som vyskúšala preto, lebo má všetko v jednom a v krose si musíš inštalovať tri programy - JÚ, PÚ, mzdy...
    poslala som ti sukromnu správu a v inom programe nerobíš?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.