Zavrieť

Porady

Zmazané súbory - Neprepísaný žiaden klaster, Neobnoviteľný

Nechtiac som si vymazal celý adresár. Priamo, nie do koša. Nainštaloval Recuvu a spustil ju - hĺbkové skenovanie. Až na grafické formáty (png, jpg, ico) sa nedalo nič obnoviť. Viď nadpis.

Mňa zaujíma prečo? Obnoviť to nepotrebujem, nakoľko mám zálohu na inom PC.

Systém mám na C (SSD), údaje na D (klasický HD).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavles1 je offline (nepripojený) pavles1

    pavles1
    Nepíšeš, z ktorého disku - C: alebo D: si nechtiac vymazal ten adresár. A ani na ktorý disk si nainštaloval ten program Recuva. Tou inštaláciou sa mohli prepísať súbory, ktoré si práve zmazal, ak boli na tom istom disku. V takýchto prípadoch sa na disk, kde sú nechtiac zmazané dáta nemá nič inštalovať, najlepšie je spustiť nejaký undelete program priamo z cd disku, usb kluca a podobne BEZ jeho instalacie.
    misoft Súhlasím - správny postreh. Ak nainštaloval Recuvu na disk, kde zmazal ten adresár - zaiste inštalácia prepísala niektoré clustery = už neobnoví. Okrem toho je prepísaná i alokačná tabuľka.

    Zmazané súbory - Neprepísaný žiaden klaster, Neobnoviteľný

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.