Zavrieť

Porady

lacný betónový chodník

Prosím vás, má niekto skúsenosti s takouto formou na chodník, ako je na fotke? Vyzerá to veľmi zaujímavo jednoducho a lacno, ale či je to aj pravda. Zaujme ma každý názor. Ďakujem.
forma1.jpg  
forma2.jpg  
forma3.jpg  
1/1
Jozef2223 Ja osobne mám s touto formou skúsenosť. Nakoľko pracujem na turnusi v CZ tak som ju objavil v nejakom zlavomate či čo za cca polovičnú cenu- 3 týždne som čakal a došla no tak som sa do toho cez víkend pustil konečne . Ale zostal som ako puk čumieť ked som prvú naplnenú chcel stiahnuť ako som sťahoval formu tak betón prilepený ku okrajom-viete si predstaviť tie otázky čo robím zle ? no tak ideme predmáčať som si povedal -rozdiel žiadny. Po celodennom trápení sa s touto ,,formou" som neskôr zistil od dodávateľa pre SK že je to atrapa s obyčajného plastu. Tak bol natoľko korektný, že mi poslal originálnu formu na odskúšanie zadarmo a ak budem spokojný potom ju až uhradím resp. vrátim. Dodnes ju mám a vôbec sa nečudujem prečo ju ľudia po použití nepredávajú (vždy sa zíde) informácie ktoré sú opísané v inzerátoch , ktoré smerujú na dodavatela sú pravdivé. S formou teda originálom sa pracuje naozaj hravo- nelepí sa , netreba vibrovať atd... tak na záver len dodám že ak chcete ušetriť tak nezačínajte hned s tou najpodstatnejšou vecou .
jujokampo dobry den, chcem sa opytat aky je pravy dodavatel pre SK? dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    dobry den
    skusenosti nemam, foriem je na trhu vela, s tymi problem nieje, dolezite je namiesat kvalitnu betonovu zmes a pripravit riadne podlozie (rovnako ako pre klasicku zamkovu dlazbu).Predavane dlazobne vyrobky by mali byt z betonu min. C30/37(starsie C25/30), je to z dovodu vplyvu prostredia na beton-zivotnost a samozrejme ich robia na vibrostoloch. Betonova zmes musi byt suchsia, aby sa vytvorili pory a dlazba nebude v zimnom obdobi smyklava. Sikovny domaci majster si s tym urcite poradi (ak vie namiesat dobry beton) :-)

    lacný betónový chodník

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.