Zavrieť

Porady

Faktura zaplatena dobierkou - doklad

Platili sme za spotrebny tovar dobierkou na poste. Faktura bola prilozena v zasielke. Nakolko nas spolocnik, nedoniesol ziadne potvrdenie/doklad z posty, rozmyslam ako to teraz urobit. Da sa taka faktura pouzit v uctovnictve?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Faktúra určite dá, len je k nej ešte potrebný aj doklad o úhrade aby ste to mohli zaúčtovať ako úhradu.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak mate cislo zasielky, zajdite si na danu postu nech vam vystavia potvrdenie o uhrade dobierky - volakedy davali ustrizok zo seku, ktorym sa peniaze posielali odosielatelovi, teraz neviem z akych dovodov sa to nerobi a tetusky si tie ustrizky pripinaju k svojim dokladom - takze ulozene to niekde na poste musi byt

    maartin je offline (nepripojený) maartin

    maartin
    ​Platili sme za spotrebny tovar dobierkou na poste. Faktura bola prilozena v zasielke. Nakolko nas spolocnik, nedoniesol ziadne potvrdenie/doklad z posty, rozmyslam ako to teraz urobit. Da sa taka faktura pouzit v uctovnictve?

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Mne sa to už tiež stalo, išla som na poštu a vystavili mi potvrdenie o zaplatení. Len si treba zobrať aspoň faktúru, alebo dáky identifikačný znak z balíka.

    maartin je offline (nepripojený) maartin

    maartin
    ospravedlnujem sa,, pri prvej mi forum vypisalo chybu, myslel som, ze to nepreslo

    ​dakujem za rady

    Faktura zaplatena dobierkou - doklad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.