Zavrieť

Porady

NTB SONY Prosím pomôžte.. :(

ahoj, ja som dnes chcel zapnúť môj PC (Sony vaio - WIN8) a ukázalo mi VAIO(Ako vždy...) a potom šedú alebo až čiernu obrazovku. fakt neviem, čo s tým môže byť, lebo včera mi ešte v pohode išiel, až na to, že google CHROME nedokázal načítať môj profil.. A dnes je už nefunkčný, keď pohnem myšou, tak sa mi zobrazí kurzor, ale obraz nikde.


pS.: Mám NB s win8, to je ešte podstatné.. pre celkovosť: píšem z druhého NB, ktorý je nanič.




Ďakujem za každý nápad, či odpoveď!!!
Naposledy upravil Dav : 30.04.13 at 18:31
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BH666 je offline (nepripojený) BH666

    BH666
    Viem, že porada je asi naj na pomoc, takže sa sem obraciam a dúfam, že dakto pomôže...
    BH666 Nedokážem, ja len vidím čiernu až sivú obrazovku..
    BH666 e.: Neviem spraviť repair disku, keďže sa nedostanem do windowsu.. Ja nevidím nič len čiernu až sivú obrazovku..
    misoft Takže: pri bootovaní sa NESMIEŠ dostať až na zavádzač Windowsov. Preto po zapnutí stláčaj F8 - vyskočí ponuka a z nej si môžeš vybrať - istotne tam bude aj Oprava, Posledná dobrá konfigurácia, Obnova systému. Z toho si vyberieš. NB potom bude preberať a opravovať poškodené súbory Windowsov zo skrytej partície (ak ju máš) a opraví chyby.

    NTB SONY Prosím pomôžte.. :(

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.