Zavrieť

Porady

Ako zmením usporiadanie zobrazenia príspevkov?

V starej porade bola možnosť v nastaveniach si navoliť sledovanie príspevkov od začiatku alebo od konca. Tu tato moznost nie je dostupna.

Ak vám chýba táto možnosť, hlasujte za túto tému, alebo sa vyjadrite.

Edit 08.05.2013:
Po komunikacii s Richardom je momentalny zaver taky, ze zavedenie tejto moznosti je velky zasah do programu a bude rieseny neskor.

PS: ale pridat hlas tejto otazke mozte aj nadalej
Naposledy upravil avalik : 08.05.13 at 11:13
3 komentárov     zbaliť
Richard Tú výzvu prepíš skôr asi takto "Ak vám chýba táto možnosť, hlasujte za túto tému, alebo sa vyjadrite".
avalik prepisane
mondes Áno, aj mne to nastavenie chýba. Ja sa v tej novej porade strácam. Napíšem niečo a musím preklikávať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Tiež som mala v starej porade nastavenú možnosť pozerania príspevkov od konca, teraz sa musím preklikávať. Dnes som sa poďakovala za gratuláciu z roku 2010 v domnení, že je dnešná

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Momentálne je priamo v témach (otázkach aj debatách) len možnosť zoradenia podľa času alebo počtu bodov, pričom:

    - v otázkach je primárne zoradovanie podľa bodov
    - v debatách je primárne zobrazovnie podľa času
    zoradenie.png  
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Rozalka Richard, to je v poriadku, že sú nejaké primárne usporiadania. Ale usporiadanie podľa času - ide to len jedným smerom, od začiatku do konca. Avalik mala na mysli opačne, teda najnovšie ako prvé.
    avalik suhlasim s Rozalkou
    KEJKA aj ja súhlasím. Ak má otázka 11 strán, musím kliknúť na poslednú a potom ešte rolovať dole.
    ak zadanie je dlhé a následne je ešte aj citované - je to nekonečný príbeh, kým vôbec nájdem počet strán, aby som na tú poslednú mohla kliknúť.
    a zobrazujú sa témy-otázky od r. 2004, tak to už je úplný horor.
    avalik doplnila som otazku ...
      zbaliť

    Ako zmením usporiadanie zobrazenia príspevkov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.