Zavrieť

Porady

Bolo by možné urobiť to tak, aby sa mi stránka reklamy otvorila v novom okne?

Klikla som si na reklamu, ktorá ma zaujala a stránka reklamy sa mi otvorila v tom istom okne, v ktorom som mala otvorenú Poradu (prekryla mi Poradu). Považovala by som za lepšie riešenie otvorenie stránky reklamy v novom okne tak, aby zostala otvorená aj stránka Porady v pôvodnom okne.
4 komentárov     zbaliť
Zita5 Pri otvorení niektorej z tém, mi cez text Porady naskočí reklama .Kliknem na "X" schová sa na svoje miesto , ale niekedy sa vráti aj 2-3 krát .Mne reklama neprekáža , ale bolo by však vhodné , aby zostala na svojom pôvodnom mieste v pravo,nie aby som s ňou bojovala Čo s tým spraviť ?
luja5 Zituš, pridaj to ako novú súvisiacu otázku k tejto mojej otázke, podporím Ťa srdiečkom, lebo aj u mňa je to tak a súhlasím s tým, že by sa to mohlo nejako upraviť, aby sa s tou reklamou nemuselo bojovať. Otázka-dobrý nápad sa tu v komente "stráca", nemusí si to tu Richard všimnúť ...
Zita5 Lui už som napísala súvisiacu
luja5 pridávam srdiečko
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ja reklamy tak aj zväčša nastavujem, ale väčšina nejde cez náš systém a to sa nedá už ovplyvniť.
    Ale ty vieš - prvým tlačitkom myšky a otvoriť v novom okne.
    luja5 Ďakujem, ten postup som nevedela, že aj tak sa dá, lebo bežne sa stretávam s tým, že sa mi také veci automaticky otvárajú v novom-susednom okne a otvorené stránky mám pekne na jednej lište a môžem preklikávať len na lište.

    Bolo by možné urobiť to tak, aby sa mi stránka reklamy otvorila v novom okne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.