Zavrieť

Porady

Ako je to s formátovaním?

Poraďáci, aj Vám sa stratili funkcie formátovania tam, kde ste ich ešte nedávno mali aktívne? Mne sa stratili pri zadávaní otázky, pri Náhľade-kontrole, pri ss-správach. A od začiatku ich nemám pri písaní príspevkov v debatách.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Ja to tu mám všetko...momentálne idem cez Mozilu a všetko mi funguje. Ale cez IE mi funguje polovička vecí
    luja5 Ja idem tiež cez Mozillu a nefunguje mi to. Skúšala som aj cez Chrome a ani tam nič .
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luja5 Viem otvoriť editor, môžem však klikať na T koľko chcem, keď sa mi editor otvorí, nemám tam žiadne funkcie pre formátovanie (žiadne ikony pre úpravu písma, smajlíkov ...). A nemám ich nikdéééé, ani tam, kde na T netreba klikať a kde som ich predtým mala (napríklad pri písaní ss-správ).
    avalik tak to je chyba - mne momentalne editor funguje, tiez mam Mozillu
    kopretinka ja mám tiež mozilu,mám aj to T,ale okno sa otvorí a to je všetko.....žiadne hrubé písmenká ani zmena veľkosti ani farby.....
      zbaliť

    Ako je to s formátovaním?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.