Zavrieť

Porady

Preinštalácia systému windows 8

Ahoj,
ja som mal problémy s tým, aby som dokonca zapol môj NB, ale po asi 3 dňoch po vybratí baterky už nabehol, ale nesprávne a spýtal sa, či má takto pokračovať alebo obnoviť systém. Dal som obnoviť. Vymazalo mi úplne všetko až na VAIO Care a McAffe Parental Control. Z metro aplikácií mi ide len internet explorer, nejde obchod, nejdú dokonca ani nastavenia.. A preto sa pýtam ako mám preinštalovať systém, keď neviem otvoriť nastavenia a tam dať preinštaláciu..
PS.: NEJDE MI NIČ NAINŠTALOVAŤ ..


Prosím o pomoc !

Budem vďačný za každú odpoveď..


4 komentárov     zbaliť
Juraj Tlach Skúšal si starší bod obnovy zo systému? Inak je to v pomocnej lište "zmeniť nastavenie pc - všeobecné - obnovenie (alebo vynulovanie(preinštalovanie))systému".
bezhodnotenia Ja nie som blbý, keď kliknem na "zmeniť nastavenia PC, tak sa mi zapne a hneď vypne tie nastavenia..
Juraj Tlach Pracoval si s niečím predtým, čo tento problém spôsobilo? Ako sa správal, keď nechcel nabehnúť?
bezhodnotenia Predtým som nepracoval s ničím, čo nepoznám, bežne som pracoval s ( TeamSpeak, Skype, Steam, Minecraft, Google Chrome ) a deň pred týmto mi v google chrome vypísalo toto: "Váš profil sa nepodarilo správne načítať!".. Jediné, čo som nepoznal bol: "Skype Sender" a "GTA:SAMP client"..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Preinštalácia systému windows 8

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.