Zavrieť

Porady

...potrebujem zohnat peniaze

Dobry den...neviem ako zacat aby to vyznelo vierohodne.
Uz dlhsiu dobu hladam sposob ,ako zacat podnikat no vzdy som narazil na problem,ze vsetkeho je tu dost.Az teraz sa mi podarilo najst nieco o com som presvedceny na 100 percent ,toto je to prave orechove.Bol by som vyhradny dovozca a predajca pre Slovensko no zaroven aj vykonaval sluzby urcene k tomuto ucelu podnikania..Jednoducho mam nieco co tu este nieje a co by prinieslo obrovsky zisk.Ale problem je v peniazoch.Podla mojho skromneho odhadu, by som potreboval vstupny kapital cca 50000 eur. Zatial som zamestnancom istej firmy ,nemam ziadnu nehnutelnost a moj zarobok je 750 eur.Preto sa Vas pytam ci vobec mam nejaku nadej ,ze mi banka pozicia tieto peniaze.Dakujem za kazdu odpoved a pripadnu radu ,ako zohnat peniaze.
Usporiadat
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Nemáš nádej, že ti banka požičia
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

začni podnikať v malom resp. v inej oblasti popri zamestnaní a postupom času budeš mať 50 000 € na rozbeh... veľa ľudí tak začínalo... ak by to bolo tak jednoduché, že zoberiem guču peňazí a rozbehnem podnikanie tak by to robil každý...
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Ice dive
začni podnikať v malom resp. v inej oblasti popri zamestnaní a postupom času budeš mať 50 000 € na rozbeh... veľa ľudí tak začínalo... ak by to bolo tak jednoduché, že zoberiem guču peňazí a rozbehnem podnikanie tak by to robil každý...
...to už bude chodiť s vnúčikom na prechádzku.
0 0
poltry poltry

poltry je offline (nepripojený) poltry

ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

poltry
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze
Ako vieš že to už niekto nerozbehol (organizačne), ty zoženieš prachy za investuješ a on medzi tým začne a ty sa môžeš ísť pásť a za zbytok si kúpiť kravatu
0 0
poltry poltry

poltry je offline (nepripojený) poltry

tento tyzden idem na jednanie do tej firmy..a chcem s nim prejednat podmienky biznisu a pripadne obchodne zastupenie pre Slovensko a Cechy...a tam sa dozviem v akom to je stadiu zastupenia pre tieto krajiny..
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Ice dive
začni podnikať v malom resp. v inej oblasti popri zamestnaní a postupom času budeš mať 50 000 € na rozbeh... veľa ľudí tak začínalo... ak by to bolo tak jednoduché, že zoberiem guču peňazí a rozbehnem podnikanie tak by to robil každý...
= o 10 rokov
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

poltry
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze
Ja síce neviem, ale keby som aj vedel, tak ma neporazí = ja som realista
1 0
poltry poltry

poltry je offline (nepripojený) poltry

ved aj ja som pan opatrny,ale viem ,ze toto je isty zarobok..je tam velky obzor posobnosti..predaval by som veci pre ludi ,ktori by chceli v tomto podnikat ,pre zivnostnikov..ktori by chceli byt panmi svojho casu a este s peknym zarobkom..a viac ako na 100 percent viem ,ze tu este nieje tento druh podnikania-sluzieb..pre sukromne osoby ,ale aj pre firmy
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

poltry
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze
a oni od teba nechcú,aby si im preukázal solventnosť? Nebudú predsa dávať výhradné zastúpenie tebe,keď to nemáš ako rozbehnúť,veď by boli sami proti sebe
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

poltry
predaval by som veci pre ludi ,ktori by chceli v tomto podnikat ,pre zivnostnikov..ktori by chceli byt panmi svojho casu a este s peknym zarobkom
naaaaa.....a sme doma.......tieto slová sú mi vždy podozrivé a strácam záujem
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

poltry
ved aj ja som pan opatrny,ale viem ,ze toto je isty zarobok..je tam velky obzor posobnosti..predaval by som veci pre ludi ,ktori by chceli v tomto podnikat ,pre zivnostnikov..ktori by chceli byt panmi svojho casu a este s peknym zarobkom..a viac ako na 100 percent viem ,ze tu este nieje tento druh podnikania-sluzieb..pre sukromne osoby ,ale aj pre firmy
toto je NEBEZPEČNÁ formulácia

asi ako pyramída
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

poltry
ved aj ja som pan opatrny,ale viem ,ze toto je isty zarobok..je tam velky obzor posobnosti..predaval by som veci pre ludi ,ktori by chceli v tomto podnikat ,pre zivnostnikov..ktori by chceli byt panmi svojho casu a este s peknym zarobkom..a viac ako na 100 percent viem ,ze tu este nieje tento druh podnikania-sluzieb..pre sukromne osoby ,ale aj pre firmy
so 100 percentným ziskom sa ti oplatí obrátiť na nebankovku tých cca 30- 40 % RPMN ťa to nepoloží
0 0
poltry poltry

poltry je offline (nepripojený) poltry

je mi luto ,ze Vam nemozem blizsie popisat o co vlastne ide..bojim sa o prebratie mojho niekolkotyzdnoveho usilia ako sa dostat z firmy v ktorej pracujem a byt sebestacny...ved prave preto tam idem v buducom tyzdni,aby som sa uistil,ze az budem zhanat peniaze ,aby neponukli tento vyhradny dovoz pre inu firmu..urcite tu budem este s vamiv kontakte .Ratam ,ze do dvoch tyzdnov budem vediet nacom som..bud budem iba zivnostnik ,ktory nakupi tieto masiny a budem tu ponukat svoje sluzby,alebo budem aj predajca tychto strojov,co by bolo to lepsie...vsetko zalezi od financii...ja mam skvely objav ,ale nemam peniaze...co je lepsie???
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

poltry
je mi luto ,ze Vam nemozem blizsie popisat o co vlastne ide..bojim sa o prebratie mojho niekolkotyzdnoveho usilia ako sa dostat z firmy v ktorej pracujem a byt sebestacny...ved prave preto tam idem v buducom tyzdni,aby som sa uistil,ze az budem zhanat peniaze ,aby neponukli tento vyhradny dovoz pre inu firmu..urcite tu budem este s vamiv kontakte .Ratam ,ze do dvoch tyzdnov budem vediet nacom som..bud budem iba zivnostnik ,ktory nakupi tieto masiny a budem tu ponukat svoje sluzby,alebo budem aj predajca tychto strojov,co by bolo to lepsie...vsetko zalezi od financii...ja mam skvely objav ,ale nemam peniaze...co je lepsie???
takých nás je veľa,čo majú skvelý objav ale nie peniaze,bohužiaľ........tak začni ako živnostník ponúkať služby a aspoň uvidíš,či o to bude ozaj taký záujem. Ak bude,tak zarobíš aj na ten predaj strojov.
0 0
poltry poltry

poltry je offline (nepripojený) poltry

asi aj tak zacnem,ze budem zivnostnik ,ktory tu pomoze vela ludom a firmam...a zatial nejaky zazobany podnikatel az zisti co robim pekne krasne si rozbehne obchod so strojami a naradim co k tomu patri...a mne zasa zostane iba robota...no pekne
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

poltry
asi aj tak zacnem,ze budem zivnostnik ,ktory tu pomoze vela ludom a firmam...a zatial nejaky zazobany podnikatel az zisti co robim pekne krasne si rozbehne obchod so strojami a naradim co k tomu patri...a mne zasa zostane iba robota...no pekne
Hneď mi tu vedľa vyskakuje reklama cetelem za 8,39 no "nezober to"
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

poltry
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze
Nie je v okresnom meste podnikateľský inkubátor? Tí vedia požičať do 50 tisíc. Skús sa informovať.
0 0
poltry poltry

poltry je offline (nepripojený) poltry

wagner
poltry
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze
Nie je v okresnom meste podnikateľský inkubátor? Tí vedia požičať do 50 tisíc. Skús sa informovať.


dik za radu skusim vsetky moznosti ,ktore tu existuju
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
... ako vies za tu pozicku rucit?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať