Zavrieť

Porady

Ako urobiť rozpis smien pri nerovnomerne rozvrhnutom prac.čase

Dobrý deň, existuje nejaký software alebo niečo, podľa čoho by som mohla urobiť rozpis smien tak aby bol v súlade so ZP, 3 pracovníci v prevádzke otvorenej od 9 do 21 h. každý deň. Doteraz boli 4 zamestnanci na 12 hod.smeny, ale 1 odišla na materskú (chvala bohu) a prevádzka nezarobí toľko aby uživila 4 zamestnancov. Som z toho už na nervy, lebo klient nechce prijať nikoho lebo horko ťažko zaplatí tých 3, zavrieť to tiež nechce lebo nemá na odstupné a došla mu kontrola z inšpektorátu práce, kde ho sfukotali pod čiernu zem a navrhli mu, aby prijal ďalších 2 zamestnancov! Prevádzku má v obch.centre, kde diktujú otváračky, takže ak tam chce zostať musí sa prispôsobiť. A čo ja mám robiť s tým ? Alebo ako si mám pomôcť aby som nad tým nesedela do decembra?

lenže problém je v tom, že by mali byť 2 na smene, lebo ak otvoria stánok (ovoc.šťavy) tak ak napr. chce ísť 1 na WC musela by všetko spratať a zamknúť lebo je to otvorená prevádzka a za tú chvíľu by ju mohi rozobrať do šrobika . . . s 3 ľudmi sa to podľa mňa nedá zvládnuť takto musia byť 4 nie ?
Naposledy upravil KlaudiaKK : 13.05.13 at 07:37
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    dlhy-kratky tyzden:
    dlhy - po, ut, pia, so, ne
    kratky - st, št
    stormcatcher ...pri nás je jeden takýto obchodík s takýmto striedaním, len horšie podmienky. Otv. doba 6:00 - 21:00 a striedajú sa dve predavačky.
    KlaudiaKK lenže problém je v tom, že by mali byť 2 na smene, lebo ak otvoria stánok (ovoc.šťavy) tak ak napr. chce ísť 1 na WC musela by všetko spratať a zamknúť lebo je to otvorená prevádzka a za tú chvíľu by ju mohi rozobrať do šrobika . . . s 3 ľudmi sa to podľa mňa nedá zvládnuť takto musia byť 4 nie ?

    Ako urobiť rozpis smien pri nerovnomerne rozvrhnutom prac.čase

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.