Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Skús radšej chodiť s barlami ako "pod barlami". No a na ostatné ti dá odpoveď tvoj lekár ;-)

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Po výmene kolenného kĺbu treba nohu šetriť, nezaťažovať. S nemeckými (klasické, drevené pod pazuchy) barlami sa chodí cca 6 týždňov, potom sa používajú francúzske. Vždy o tom rozhoduje lekár, ktorý Ťa operoval a ktorému chodíš na kontrolu.
    Ale rehabilitácia sa začína prakticky druhý deň po operácii. Napínanie svalov, ohýbanie kolena a pod. To Ti mali všetko povedať v nemocnici. Ak Ti neukázali cviky, dožaduj sa odbornej rehabilitácie. Poisťovne preplácajú po výmenách kĺbov 2-týždňový pobyt na rehabilitačnom oddelení nemocnice. Ak zanedbáš rehabilitáciu v tomto štádiu, už sa to ťažko dá dobehnúť.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    mám susedu ktorá ma okolo 65 rokov a cca 3 mesiace po vymene kolenného klbu mohla chodiť len veĺmi obmedzene ,koleno bolo stale opuchnuté...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ja som už po operácii veselo behal po oddelení ......
    Je síce pravda , že mi koleno neoperovali ....ale behal som ....hehehehehe....

    Teraz vážnejšie ...
    Sú jedinci , ktorí tú anabázu prekonajú za dosť krátku dobu a sú takí , ktorým ich organizmus proste nejakú rýchlovku nedovolí ...
    Proste , príkladne športovec je fit za pár týždňov a nejaký PC maniak sa z toho lieči aj mesiace ...

    som po operaci vymenli mi kolenny klb,ako dlho budem chodit pod barlami??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.