Zavrieť

Porady

ako zväčšiť otvor na obuchu sekery

Dobrý deň prajem!Chcel by som poprosiť niekoho kto by vedel ako sa dá zväčšiť obuch na sekere,teda otvor na násadu.Vopred ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Len ci vie co je porizko.....:-)))
    KoxXxo drevená násada
    kozlíček lujza ty sa neboj,ja dobre viem čo je porisko a nie porizko.
    kozlíček Nie zmenšiť,ja ho potrebujem hrubšie,aby som sa mohol lepšie zaprieť.Počul som,že existujú nejaké obušníky nato,ale viac nev iem nič o tom,preto som "vbehol" sem.
      zbaliť

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Správna sekera je kovaná z 1 kusa ocele, takže aby nestratila pevnosť,dieru zväčšiť môže kováč po rozžeravení materiálu.
    kozlíček petmar,rozumiem ťa,ale neviem nájsť takého kováča.

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Sekera? Ako všetko. Čo je umenie? Aj sekera. Nie je sekera ako sekera, ta v krčme je najhoršia, a ako hlboko je zaťatá? Minimálne jeden by mal vedieť, či môže zaťať ešte viac ako zaťal sekáč, krčmár.

    Ale, sekera sú dve časti. Základ je tá kovová a jej účel použitia podľa toho má svoj tvar, a spôsob spracovania, či vypracovania. To treba nechať na odborníka, kováča, ale ozaj odborníka. Na ceste ich nie je možné nájsť. Druhá časť, teda otvor pre druhú časť, porisko. Tiež umenie, spojenie by malo byť pevne, inak sekera môže dosekať sekáča. Drevo by malo byť tvrdé, dobre vysušené nie menšie ako otvor pre porisko 2 - 3 desatín väčšie by malo byť, aby dobre držalo. A cvik treba zhora dať. Moderné sú už aj plástové rúčky a spojenie s kovom.

    Ale, akokoľvek spojenie poriska so sekerou je na ... , ak je sekera mäkká, tupá. S takou seká, len tupec. Či umelec? Či drevorubač? Seká, seká. Nikdy nie sama a nikdy nie zviera, alebo, že by zver ju použil?
    marjankaj Nemá, veď včera písal.
    kukučka prehliadla som, vyberám pre seba na triesky
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kozlíček našiel som,ale nepochodil.Dokonca jeden bol aj ochotný,ale za 50.-Euro.Tak to teda nie.
    marjankaj Veď si kúp novú, ako ti radil buchač.
    A starú predaj na bazosi
    nika.sum Presne kupte si novu sekeru, taku ako potrebujete a je....
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kozlíček (15.05.13 17:10) Nie zmenšiť,ja ho potrebujem hrubšie,aby som sa mohol lepšie zaprieť.

    petmar Dnes 14:57
    Správna sekera je kovaná z 1 kusa ocele, takže aby nestratila pevnosť,dieru zväčšiť môže kováč po rozžeravení materiálu.

    kozlíček (Dnes 16:35) petmar,rozumiem ťa,ale neviem nájsť takého kováča.

    JA :
    Aj keby kováč tú sekeru nahrial a následne zväčšil ten otvor na porisko , tak by zoslabil ( ztenšil ) vonkajšie steny okolo otvoru , čím by v konečnom dôsledku mohlo dôjsť aj tak k puknutiu sekery .

    Nie je jasné , na aké použitie bude tá sekera.......
    Ale osobne by som riešil úplne inak - varianto No. I.
    1 . Buď kúpou náležitej sekery dľa použitia , nakoľko na sekanie a na káľanie sa nepoužíva tá istá . Tesárstvo ani nespomínam ,to je už úplne iná káva.
    2. Druhá varianta by sa dalo použiť nie ani tak zväčšenie otvoru na hrubšie porisko . Skôr by som uvažoval o nejakom dlhšom porisku , kde by ten rozmach so sekerou pôsobil väčšou silou na ten materiál ....

    Ale ako vravím , záleží na požití tej sekery ...

    POZNÁMKA :
    Zaprieť sa ani nemusíš .
    Poriadny rozmach a váha sekery urobia už svoje ...tá sila jedinca nie až taká dôležitá .
    srska dobrá sekera rúbe skoro sama http://www.pomocnik.sk/vyrobca/fiska...x-27-stiepacia
    buchač Do značiek som schválne nešiel ...
    Fiskaru síce nemám ,ale mal som tú česť s ňou , takže potvrdzujem ...
    Ale to , čo dokáže Fiskara , tak to zvládne aj poctivé slovenské železo ...samozrejme , že adekvátna sekera na adekvátne použitie a používanie .

    Rozdiel je v podstate len v značke a tým pádom aj v cene .

    ako zväčšiť otvor na obuchu sekery

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.