Zavrieť

Porady

Odstránenie znamienka a cysty z hlavy.

Ahojte. Mám vážny problem a taktiež sa potrebujem poradiť. Dúfam že sa tu nájde niekto čo sa toho podujme.
Asi 2 mesiace dozadu som si objavil na ľavom temene hlavu, miesto kde mi z ničoho nič, prestali rásť vlasy. Zašiel som ku kožnej a ta mi povedala, mám počkať pár dni či náhodou sa neobnovia. no nič, stále rovnako. Bolo to asi 1cm v priemere. Tak ma odporučili ku chirurgovi aby mi to vyrezal kedže si myslela, že to bude znamienko, lebo malo to hnedasté sfarbenie.
Ja som šiel, vyrazil mi to. Poslali to na histologiu a odtiaľ došli výslekdy že som tam mal nie len znamienko ale aj EPIDERMALNU CISTU.
A tu sa začal obrovsky problem. Na tom mieste, kde som mal znamienko a vyrezali mi to mi vlasy začali rasť no na tom miete kde bola tá cista, vôbec nerastú ostala tam fest veľká jazva a vyzera to hrozne, čo mi odporučite poradite? Dá sa to ešte nejako zachrániť? Nejakými prípravkami ? či už pomože len transplantacia vlasov ?

ďakujem za rady a za Váš čas !
Naposledy upravil 96jozo96 : 12.06.13 at 16:09
arizona nezadavaj jednu otazku do viacerych rubrik,robis tu chaos
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Neboj sa .Mne vo vlasatej časti hlavy vyberali v mesiaci júl, kedy bolo 37 stupňov.
    Teraz nie je ešte leto .
    96jozo96 Asi máš pravdu. Toho sa až tak neobávam. Skôr toho, či mi po zákroku na tom mieste konečne začnu rásť vlasy, pretože už asi 3 týždne nerastu vobec.
    korela Von si môžeš vziať šiltovku, ak by svietilo veľké priame slnko. Ráno a podvečer asi nie. A doma to zvládneš.
    Podľa mňa, ak ti vyberú znamienko tak logicky s kožou, zbytok kože sa zrastie, cibuľky zostanú a vlasy by ti mali normálne rásť. Na znamienkach hlavne v mladom veku vlasy ani chĺpky nerastú. Začnú strašiť hlavne na tvári vo vyššom, resp. vysokom veku.
    Ak prídu horúčavy, tak kým nepôjdeš na kontrolu, tak ranku po zákroku netráp žiadnou pokrývkou doma, nechasa to pekne rýchlo zarastie.

    Odstránenie znamienka a cysty z hlavy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.