Zavrieť

Porady

Mohla by sa napr. zmeniť farba pri príspevkoch, ktorým som dala "užitočné"?

V starej Porade bol počet užitočných v modrej farbe a keď som pridala bod aj ja, zmenila sa číslica na čiernu. To mi často pomohlo nájsť (aspoň približne) prvý nečítaný príspevok. Teraz keď párkrát nepozriem všetky notifikácie (lebo len na chvíľu nakuknem, či nemám správy alebo odkazy) a potom si chcem popozerať sledované témy, ťažko a zdĺhavo pátram, kde som minule skončila.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    V otázkach je farebne odlíšené kde si hlasovala:
    modrá farba pozadia - užitočné
    červená farba pozadia - neužitočné...

    V debatách doplníme farebné odlíšenie vlastných hlasov. už som to tu niekde písal.

    Každopádne ak sa chceš rýchlejšie dostať k tomu čo píšeš tak na hlavnej stránke si daj filter "Moje príspevky" je to pod "Moje otázky" a tam nájdeš kde si písala.

    Plus ešte nejak doplníme skok na posledný čítaný príspevok (to však nefunguje na veľmi staré témy).
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alaya1 Tak to je divne. V tych mojich prispevkoch mi ukazuje kazdu temu, kde som prispela, okrem temy Pomoc zvieratam. Tu mi neukazuje a ked v prehladaci Chrome, ten pouzivam kliknem na poslednu stranu a nepreklikavam sa od zaciatku, vyhodi ma z Porady uplne.Robi mi to len v tejto jednej teme, co som zatial zistila.
    misoft http://www.porada.sk/t197794-p55-pomoc-zvieratam.html
    Skús kliknúť na odkaz. Je tam akýsi bug - no mne to ide v pohode. Skús iný presnorovač
    alaya1 Miso, mne to robi len v jednej teme Pomoc zvieratam ostatne idu bez problemov.
      zbaliť

    Mohla by sa napr. zmeniť farba pri príspevkoch, ktorým som dala "užitočné"?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.