Zavrieť

Porady

V starej porade bola možnosť pracovať s poradou, ktorú som mala otvorenú

Neviem prísť na to, ako môžem vyhľadávať v jednotlivých poradách. V starej porade bolo niečo také ako "pracovať s poradou" a tam bola možnosť vyhľadávania len v tej konkrétnej porade. Je aj teraz niečo také?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Aktualizácia: http://www.porada.sk/t219817-pribudl...-v-debate.html
    ------
    Budeme mať vyhľadávania v rámci rubrík a dočasne doplníme aj vyhľadanie v debatách, lebo tie sú v starom systéme veľmi dlhé.

    V otázkach hľadať nebude treba, pretože najlepšie odpovede budú na vrchu a jedna téma bude len pre jednu otázku, nie ako v starých diskusiách sa množili otázky a preplietali odpovede s otázkami....
    Naposledy upravil Richard : 03.07.13 at 18:14
    bea Asi nie, lebo neviem, o čom píšeš Asi si sedím na kábli ....
    V starej porade, keď by som bola napr. tu ako teraz , v tejto otázke, tak na pravej strane hore, kde bola aj tlač, tak tam bola možnosť vyhľadávania len v tej konkrétnej "otázke" alebo "téme". Neviem, ako to mám nazvať. Lebo napr. keby táto moja otázka bola už stará a bolo by veľa príspevkov a ja by som hľadala len niečo, tak by som si zadala slovo, ktoré hľadám a našla by som ten príspevok. Ale teraz v jednotlivých témach také niečo neviem nájsť.
    Neviem, či som sa vyjadrila jasne.
    Ja si tu pripadám, ako cudzinec

    V starej porade bola možnosť pracovať s poradou, ktorú som mala otvorenú

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.