Zavrieť

Porady

Ako by som si nainštaloval - aktualizoval Nokia Ovi Maps program? Nokia E66

Ahojte,

mám Nokiu E66 a nejak som preinštaloval verziu navigácie na staršiu, ktorá mi nechce fungovať. Viete mi poradiť alebo dať link, ako by som si nainštalova. - aktualizoval Nokia Ovi Maps program?

Gúgl ma odkazuje na nokia.com/maps, pričom na tejto stránke to tiež neviem ani za svet nájsť.

Ďakujem
Naposledy upravil Richard : 28.05.13 at 11:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Nainštaluj si hlavný program pre komunikáciu medzi PC a NOKIOU, volá sa NOKIA SUITE, pripoj telefón v režime nokia suite /nie iba dátové úložisku/ a daj si aktualizovať to čo chceš, ja by som ho zapojil a nechal aktualizovať komplet všetko čo mi nájde, teda firmvér, soft máp a aj samotné mapové podklady.
    Zároveň po nainštalovaní softu si môžeš urobiť aj synchronizáciu telefónu, alebo kompletnú zálohu telefónu a aj pamäťovej karty, teda kontakty, programy, dáta, fotky, hudbu, nastavenie aplikácií, proste všetko.
    Na svoju nokiu C6-01 používam iba tento originálny soft od NOKIE a plne mi vyhovuje.
    tu je napr. link http://www.nokia.com/sk-sk/podpora/p...y/nokia-suite/
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Letko Ten program používam, ale ako nájdem tlačítko aktualizovať?
    Nandrolon Pripoj telefón cez USB v režime nokia suite, spusti program nokia suite a hore klikni na tú šikmu zelenú šípku, alebo cez ponuku nástroje a položka aktualizácia softvéru, potom ti začne hľadať nové verzie aj pre program v PC nokia suite aj pre aplikácie "vstavané" v mobile /nokia ovi, kalendár, nejaké facebookovské kktiny atď.../

    Ak by si bol v stave že v mobile nemáš žiadnu aplikáciu nokia ovi, /ja som obnovoval mobil, teda robil hard reset/ tak potom ju stiahni bezplatne z ovi obchodu, nainštaluj a potom už sťahuj mapy cez PC /ovi suite/ a tak ďalej...
    Letko Aktualizovať nejde, pretože vraj mám v mobile všetko aktuálne. Potrebujem odinštalovať nokia mapy, ktoré mám teraz aby som sa vrátil k tej pôvodnej, no keď ju dám v telefóne vymazať, napíše : Nie je možné vymazať mapy. Tak už neviem. Dal som aj preinštalovať mobil cez Ovi, ale navigáciu nepreinštalovalo.
    Letko Tak už sa mi to podarilo:
    krok 1: stiahol som si stadiaľto http://www.mobyware.net/nokia-e66-de...free-8052.html súbor, otvoril ho, spustil nokia_maps_3.03.sis, to mi otvorilo OVI suite, nainštalovalo program. Odpojil mobil, pripojil mobil, dal som v OVI mapy, aktualizoval som mapy a už to ide.
    Škoda, že pri nových mapách funguje offline hľadanie len cez POI.
    Nandrolon nefunguje klasické hľadanie že zadáš napr. názov ulice ? alebo ja som kedysi dokonca zadával priamo GPS súradnice a normálne to našlo konkrétny bod.
    Tie súradnice som zadával tam, kde sa píše teda ako ulicu.
      zbaliť

    Ako by som si nainštaloval - aktualizoval Nokia Ovi Maps program? Nokia E66

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.