Zavrieť

Porady

Elektronicke zalozenie s.r.o. , elektronicky podpis -ako to presne funguje??

Zdravim, niekde som sa docitala, ze ked zakladam s.r.o. elektronicky, usetrim na kolkoch, ale potrebujem elektronicky podpis. Ide mi o to, aby som usetrila na kolkoch a tiez si to chcem zrealizovat sama, bez nejakej firmy na sprostredkovanie zalozenia. Je to vobec mozne, pokial mam ake-take pravne vedomosti? niekde som sa docitala, ze je potrebna ,,nejaka licencia,, odborny vyraz nepoznam, chcem vediet co to teda obnasa, narocnost s ohladom na byrokraciu dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    všetko potrebné absolvovať a získať, inštalovať budú pre teba nerentabilné náklady. Skús použiť vyhľadávač, postup a podmienky sú tu podrobne rozpísané, nájdeš odpoveď.
    Urob si potrebné dokumenty, ked máš právne vedomosti a na podanie sprostredkuj niekoho, kto už ZEP má a ho využíva.
    Amália Kozolková a kolko asi cca predstavuju naklady, neratam casove, len financne na ziskanie el.podpisu? lebo som nasla vela firiem a rozne ceny veelmi vysoke alebo az prilis nizke... lebo uprimne neviem o nikom, kto ho ma, hoci som este nepatrala..ale ako som vravela, nejedna sa o zalozenie len 1 s.r.o.
    KEJKA nepátrala? a čo Porada? ZEP mám ja, Economic, a mnohí ďalší? a ceny sú tu tiež zverejnené.
    talže pátraj prosím..

    ewusikao je offline (nepripojený) ewusikao

    ewusikao
    elektronický podpis stojí cca 115 eur a k tomu musíš mať aj zakúpený Q-Sign....cca 75 eur na rok...

    Elektronicke zalozenie s.r.o. , elektronicky podpis -ako to presne funguje??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.