Zavrieť

Porady

Problem s Internet Explorer 8

Zdravim..
Chcel by som vas poprosit o radu(niesom ziaden extra programator webstranok)....
Internet Explorer8 ma problem pri zobrazeni stranky..Donekonecna prebieha refresh tej stranky...Mozila ten problem nema...
Vystopoval som, ze problem je pri meta tagu...
$IFCGI(flags)()(<meta http-equiv="refresh" content="0; URL=$SCRIPT_NAME?$CGIPASS_EXCEPT(flags);flags=*B*; ListView=context">)
Metatag by mi mal do linku preniest parametre flags a ListView..
Mozila tieto parametre preniesie a prida do linku ale explorer to tam neprida tak refreshuje do nekonecna. Akoby ten metatag nebol vobec vykonany a mozila ho vykona..
Pod Explorerom 6 som to skusal tak to slo....
Skusal som aj rezim kompatibility zapnut ale nic nefunguje...proste to tam neprenesie....Neviete pomoct, preco sa tak deje? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    wynk11 Zdravim....vyskusane to uz bolo aj an dalsich...ide o to ze ze podmienka s premennou flags ($IFCGI(flags)) nikdy nebude splnenana lebo priradenie flags=*B* ten explorer nevykona a tym padom je flags v hodnote FALSE..tak stale cyklicky vykonava refresh...A preto tento problem potrebujem odstranit
    wynk11 ano.....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    IE 8 malo s týmto problémy (M$ to nepriznal). Preto sú IE 9, IE10, ktoré toto už majú "ošetrené".
    Odinštaluj IE8 a daj si IE9, príp. IE10 a bude po probléme.
    wynk11 oki vyskusam to zajtra a uvidim lebo momentalne nesom v praci
    wynk11 otestovane na IE9 a aj na IE10 a tam to nefunguje takisto ako na IE8

    kimno je offline (nepripojený) kimno

    kimno
    daj si chrome alebo operu a mas po problemocj... ja uz IE nepouzivam cca 5 rokov.... a zijem
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    wynk11 tu nejde o mna ale o zakaznika....
    kimno tak mu navrhni iny prehliadac ako IE.... ak je normalny tak to pochopi.... Bill Gates nie je neomylný????
    misoft IE si M$ dával ako podmienku, Dnes to už neplatí. Je dosť prehliadačov, každý má svoje výhody i nevýhody.
    Safari, Opera (vraj celkom rýchla), Chrome (gôglacky), Bing, Firefox (množstvo doplnkov), Flock, Maxthon.
    http://internet-browser-review.toptenreviews.com/
    len vybrať.
      zbaliť

    Problem s Internet Explorer 8

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.