Zavrieť

Porady

Čo zasadiť do skleníka v máji?

Mám skleník a potrebujem tam niečo vysadiť.Dá sa ešte v tomto období niečo zasadiť čo narastie do zimy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Zasaď si špargľovú fazuľu Asparagus, ja som ju raz pestovala, je vhodná do skleníka. Podarilo sa mi raz vypestovať v záhrade, bolo horúce leto a mala som zopár strukov, dlhých skoro meter. Je veľmi chutná.
    Nájdeš aj tu ako vyzerá http://www.presto.sk/index.php/sluis...bchod-387.html

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    myslím, že keď nasadíš hotovú plantu - odrastenú, tak budeš mať síce úrodu neskôr, ale predsa. aspoň niečo

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    zasadiť sa dá všetko, najmä teplomilné rastliny niektorým by mohlo byť príliš teplo tak by si nemusel mať z nich úrodu

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Môžeš vysadiť plantu papriky, plantu uhoriek vhodných do skleníka, plantu rajčín vhodných do skleníka.(len ich nedávaj spolu s uhorkami) Na tržnici ešte zvyknú predávať, možno aj v marketoch typu baumax apod.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pavol54 všetky rajčiny sa dajú a sú vhodné do skleníka aspoň sú uchránené pred plesňou zemiakovou ktorá vyzerá byť tento rok dosť aktuálna, a prečo sa nemôžu dávať spolu s uhorkami?
    wagner Rajčiny potrebujú v skleníku kvôli opeľovaniu pohyb vzduchu-prievan. Uhorky nie a preto bránia opeľovaniu rajčín - potom je slabšia úroda rajčín.
    pavol54 s tými rajčinami si trocha vedľa, lebo rajčiny sa mi pri obyčajnom pestovaní vedľa seba neprepelia, uhorkám musíme pri uzavretom priestore dodávať čmeliakov alebo musíme opeliť štetcom
      zbaliť

    Čo zasadiť do skleníka v máji?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.