Zavrieť

Porady

pri hrani hier mi seka mys

mys ide uplne v pohode ako nahle zapnem niaku hru a pohnem mysou seka cela hra.Prestanem hybat mysou hram len na sipkach tak hra ide plinulo pohnem zas mysou a seka.Niekto niaka rada?

Intel(R) Celeron(R) CPU
220 @ 1.20GHz
1.20 GHz, 988 MB of RAM
32 MB Graf.

Mys je USB je to sice niaka sracka z tesca ale na inom PC ide uplne v pohode zmena portu nepomohla.
Robi to pri kazdej hre ale v prehliadaci a pod. ide ako ma
Naposledy upravil Andrees : 02.06.13 at 16:12
misoft Pri chôdzi sa mi hýbu nohavice. Keď stojím, tak sa nehýbu. Nejaká rada?

Asi takto to vyzerá s tvojou otázkou.
Nevieme však, aký máš počítač, aké sú parametre počítača, ako je myš pripojená, aká je to hra.
Je to veštenie z gule!
Andrees Computer:
Intel(R) Celeron(R) CPU
220 @ 1.20GHz
1.20 GHz, 988 MB of RAM
32 MB Graf.

Mys je USB je to sice niaka sracka z tesca ale na inom PC ide uplne v pohode zmena portu nepomohla.
Robi to pri kazdej hre ale v prehliadaci a pod. ide ako ma
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    uffff...tak toto pc uz pomaly patri do muzea a nie na hranie. Nanajvys iba na pisanie vo Worde...
    Ked pises, ze na inom PC ide mys v pohode, tak ake su parametre toho PC? Ako u teba?
    A pises, ze to robi pri kazdej hre, tak ake su to hry, ktore este spustis na tomto staruckom PC?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Andrees Ano viem je to strasny PC ale je to taka dvojka kde sa sem tam nieco zahra su to hry ako napr. wow,cs1.6,dota,metin2,gta3...

    a mys som skusal na PC s vyssimi parametrami
    stormcatcher ...má slabého kocúra.
    misoft Toto je len konfiguráciou PC - je proste slabý. Pri hre spotrebúva systémové prostriedky pre swapovanie - kvôli RAM - teda sa nedostáva času pre priradenie k USB a myši.
    Veď parametre, čo dal - fakt slabé, vhodné akurát na piškvorky, alebo tie spomínané na malých detailoch.

    BTW: myšou to nebude - mal som myš tiež z Tesca (cca 3€) a vydržala dlhšie ako značková - paradox!
    Andrees ale mne ta mys isla cca 3 mes. v pohode na PC hral som vsetko a zrazu zapnem PC a nastal spominany problem...
    misoft Tak ti niečo na pozadí "žerie" systémové" prostriedky a procesor proste nestína prideľovať a deliť svoj čas na grafiku, HDD, myš.
    Pozri sa, či ti niečo nebeží (nejaký skrytý program).
      zbaliť

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    a to ti robí aj iná myš? na tvojom PC či len tá tvoja? niekde som čítal že je lepšie, hlavne na starších pc pripojiť myš nie cez USB ale cez PS2 port čo je origoš pre myš resp klavesnicu, ze to má svoj vlastny procesor
    Andrees ano robi mi t kazda mys a PS2 mi nefunguje :/
    misoft A v BIOS ju máš povolenú? PS2 port sa v ňom dá povoliť i zakázať.

    pri hrani hier mi seka mys

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.