Zavrieť

Porady

Ikona fotky muža 24*7 Help

Prosím o pomoc, samovoľne sa mi vypínal PC. Dala som ho do opravy, kde ho vyčistili a povedali, že už je všetko ok ....ale na hornej lište sa mi ukazuje ikona fotky muža 24*7 Help, kde píšu, že mám niečo s Microsoftom. Čo to znamená? Ako sa toho zbaviť?
Naposledy upravil balima14 : 05.06.13 at 20:48
Bez názvu.jpg  
foto z mobilu 053.jpg  
1/1
3 komentárov     zbaliť
blavaciko ikona fotky muža? mohla by si urobiť screenshot?
balima14 dúfam, že je niečo vidieť na screenshote, pridala som aj foto- tam je to rozkliknuté ... ďakujem za nápad, som sa naučila robiť screenshot
misoft Tak je to istotne vírus(s rôznymi podobizňami tvári) - http://answers.microsoft.com/en-us/w...a-300daa8ee377
Tu je niečo o jeho odstránení: http://tidbitsfortechs.blogspot.sk/2...to-remove.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    misoft Presne - lebo mi to pripomína, že svoju robotu neodviedli na 100%, skôr by som naznačil, že to ešte viac dok****li - dali tam nejaký malware, alebo spyware.
    balima14 tam už nepôjdem, hneď sa mi to nezdalo, za "opravu" chceli iba 2,- eurá a "bedňa" tam bola iba 1 hodinu,

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    Taaaakže takto...
    úplne úprimne, máš v PC škodlivý software. Je samozrejme možné, že si z internetu stiahla nejaký súbor a tento software bol k nemu pribalený ako darček zadarmo.
    Ale vzhľadom na to, že problém sa začal prejavovať po návšteve servisu, mohli ho tam zakomponovať aj oni.

    No než im začneme nadávať, treba si uvedomiť, že problémy s PC už boli aj predtým (samovoľné vypínanie). Momentálne je jedno, kde sa vírus vzal, dôležité je sa ho zbaviť.

    Prehľadaj inštalované programy, či niekde nenájdeš túto zlobu, prípadne pozri aj ikonky vpravo dole vedľa hodín, či tam niečo nepribudlo.

    Pokiaľ zvládneš (alebo niekto v tvojom okolí) vykonať obnovenie systému (system restore), malo by to pomôcť. Pokiaľ nie, vezmi PC do servisu. (radšej iného).

    Ak ťa to upokojí, vyzerá to, že tento "vírus" neodosiela žiadne informácie. Má ťa len vystrašiť a donútiť zavolať na infolinku, kde si od teba vypýtajú číslo kreditnej karty.

    Ikona fotky muža 24*7 Help

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.