Zavrieť

Porady

Prečo sa nedostanem na posledný komentár v otázke, ak kliknem na „Posledný komentár ...“ pri otázke na hlavnej stránke?

Stalo sa mi pri otázke:

Obrovský nedoplatok za vodu - prosím poradte (02.06.13)
12 odpovedí * Posledný komentár Dnes, 11:09 od Kvaka * Domácnosť

Otázka má okrem 12 odpovedí už aj veľmi veľa komentárov a hľadať v ňom ten posledný je syzifovská práca. Po kliknutí na *Posledný komentár Dnes, 11:09 od Kvaka* ma to prenieslo na začiatok druhej strany otázky (ukázala sa mi časť zadania otázky, lebo jej znenie je dlhé), pričom posledný komentár je na prvej strane a aj na tej prvej strane mi dosť dlho trvalo, kým som ho našla. Takto hľadať ...
x x x x x
V danej otázke pribudol ďalší "posledný" komentár od Kvaky a opäť ma to neprenieslo na jej komentár, ktorý sa mi ale už nechce hľadať. Má to tak byť systémovo, alebo sa to bude riešiť ako chyba na stránke?
Naposledy upravil luja5 : 05.06.13 at 16:52 Dôvod: doplnenie otázky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Ja som dnes v inej teme tiež naša oznam o poslednom komentári dnes 8.34 od xy,
    Ale darmo som ho hladala a o tom, že by ma to tam hodilo, to už vobec nie. Otvorilamsom aj zbalene komentáre.
    Link neprikladám stačí tentompriklad a moje potvrdenie, že sa tak deje

    Prečo sa nedostanem na posledný komentár v otázke, ak kliknem na „Posledný komentár ...“ pri otázke na hlavnej stránke?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.