Zavrieť

Porady

Pomoc pri vybere RD

Zdravim.Chcel by som vediet co hovorite na tento dom http://www.zaborska-alej.sk/ jeho cene je 135 000 e nachadza sa 7 km od Presova v meste kde pracujeme momentalne mame do PO 45 km. Isli by ste do toho aka je podla vas Cena?

Dakujem
TomasHC Tipujem to na 30 000e pre developera. Malý pozemok na môj vkus. Niečo podobné sa dá svojpomocne postaviť za polovinu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Nešiel by som do toho. Dôvod - spálňa na poschodí. Neviem či budem mať dosť síl na staré kolená vyliezť na poschodie ako sliepka. Preferujem bungalow - teda minimálne 1 izba na prízemí, decká môžu na pôjd.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ja by som za žiadný dom hocikde na Východe nedal viac ako 70 000 eur.

    julysak je offline (nepripojený) julysak

    julysak
    Najprv by museli mať :
    - toľko peňazí ako ty
    - taký vzťah k peniazom ako ty
    - takú potrebu bývať v RD ako ty

    Potom by ich názory boli pre teba dôležité pri rozhodovaní

    PS
    Ja by som napr nechcel RD 7 km od Prešova
    ani 45 km od PO

    lebo bývam 50 km od BA a 38 od TT a 40 od NR
    TomasHC To je Sereď? Lebo to by som zase nechcel ja
    julysak Ako vravel môj druhý šéf : Ze Serede any snyna neny dobrá (on mal ženu). Podradná Sereď je hneď vedľa
    PS
    U nás je "železničný uzol" = zastavujú tu aj rýchliky, ktoré v Bratislave nezastavujú
    julysak Aspoň pri víchrici nepadnú - iba sa oprú o suseda

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    treba brat do uvahy ze tie domy su asi nove-je jedno ci su na vychode,myslim
    ale cena sa mi zda dost na taky maly kus pozemku.na druhej strane,samotny pozemok stoji Vela,takze....zalezi na Tom ako velmi ho potrebujes a ci mas perspektivu do buducnosti v tejto oblasti co sa tyka prace.
    bjuty smis určite to nie jedno...lokalita má najvačší vplyv na cenu nehnutelnosti...presne ten istý dom -novostavba-môže mať cenu v zapadákove 80 000 a vo vychytenej lokalite X-násobok...
    tá cena sa mi zdá na dedinu za prešovom a 4-.arovi pozemok velmi vysoká..pozri napr.
    http://www.topky.sk/cl/100313/135176...120-tisic-eur-

    ale zadávatel musí vedieť, čo je pren priorita..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.