Zavrieť

Porady

Kde v BA kúpiť šperk?

Ahojte, potreboval by som kúpiť darček. Niečo ako prsteň, náušnice, retiazku..
Ide o to, že voľakedy keď som sa náhodne zastavil v obchode a vybral niečo za 700, malo to úroveň za 700. Dnes mám obavu, aby som nevstúpil do predajne, kde akurát riadne prispejem na nájom, prípadne obchodnú nenásytnosť a odídem s úplne obyčajným tovarom. V lepšom prípade.
Mám nároky obyčajného, v štátnom sektore zamestnaného Slováka, pozná niekto v Bratislave seriózne predajne?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
julysak Luíííííííííííííí

Ako vieš, že zrovna zlato chce ( keď má nárok obyčajného štátneho zamestnanca - - v ideálnom prípade aj pracujúceho )
lujza.j No neviem bižu za 700 e,ta poznamka obyč.štat.zam.to neviem aky súvis....:-)))....toto je akokeby odporucte mi u ktoreho balkanskeho seriozneho " zlatnika" mam nakupit....:-D
marjankaj Veď pri tescu určite na nejakého natrafí.
posster Znamená to, že nie som človek s terénnym autom za 100 a hodinkami na ruke za 3 litre. A myslím že za 700 Kčs (bol to len príklad) sa už kúpiť niečo dalo. Ale ak máš to auto s tými hodinkami, tak Ti toto iste nič nehovorí.

Nie je tu niekto, kto by vedel hodiť normálnu odpoveď? Na zakázku by to byť nemalo..
marjankaj Vitaj doma po 20 rokoch. Vraj Kčs.
lujza.j neviem čo to tu splietaš....šperk je široký pojem.....a 700...je vlastne aká mena....
posster Reagujete tu poniektorí na hovadiny - to fakt nie ste schopní si prečítať ani zadanie, o čo tu ide, a keď neviete poradiť, zdržať sa komentárov?

Pozná niekto, poradí?
korela Ani každému zlatníkovi sa nedá veriť.
lujza.j Netvrdim ze sa da kazdemu verit,ale verim ze najs da....ja problem nemam v ponuke hned aj troch:-))
  zbaliť

julysak je offline (nepripojený) julysak

julysak
"" voľakedy keď som sa náhodne zastavil v obchode a vybral niečo za 700, malo to úroveň za 700 ""

Rojko = prd to malo hodnotu 700

veď na niečo boli dotácie a na niečo daň z prepychu
korela Presne. Topánky - materiál 5 Kčs, plus práca asi detto, ostatné daň štátu. Cena topánok 200 Kčs.
práve preto kupujem na nete, šperky na "reklama vymazana", knihy cez abc knihy. v mnohých tovaroch si vieš ako porovnať ceny, i keď u šperkov zrovna nie...
Naposledy upravil arizona : 04.07.13 at 14:00
buchač ....Kua ...........že aká náhoda ....
AKURÁT teraz kupuješ ...práve dnes a hneď si sa aj prihlásila a rovno drbla tú REKLAMU ....

Povídej holubúm ....
misoft Kdepak ty ptáčku hnízdo máš......?
U Maxiny - jak taký fas!

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Neviem ako je to v Blave ....

Nie je spomenutý ani ten materiál toho šperku ( ako bolo povedané )....

Za 700 € sa dá kúpiť už poriadny kus šperku ...
Drahé kovy majú punc a aj gramáž uvedenú na cenovke , takže je to len o tom prepočte materiálu na určitú cifru a samozrejme aj o ocenení práce ...

Ja osobne mám svojho zlatníka ...vždy niečo s cenou porieši - cca 10 - 20 % dole ...

Ale hentá citácia sa mi páči :
" Ide o to, že voľakedy keď som sa náhodne zastavil v obchode a vybral niečo za 700, malo to úroveň za 700. "

Úroveň myslenia na úrovni bútľavého pňaka .......ani voľakedy ( čítaj socializmus ) také niečo neexistovalo ........

Gregor1 je offline (nepripojený) Gregor1

Gregor1
a prečo nechceš kupovať cez e-shop? Je viacero kvalitných eshopov so šperkami, ja mam overené/reklama vymazana/ tam si môžeš byť istý, že nekúpiš šunt a ani nebudeš prispievať niekomu na nájom ako píšeš.
Naposledy upravil arizona : 31.07.13 at 17:00

Kde v BA kúpiť šperk?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.