Zavrieť

Porady

nokia 3110 - sila signálu

Dobrý den. Chcem sa opýtať - Pokazil sa mi telefón tak som zohnal starší rovnakej znacky a kedze bol zablokovaný pre o2, ktorý mám, dal som ho odblokovať. Avšak zistujem ze mi stále chytá slabý signál, v interieroch niekedy žiadny ani sa dovolať nemôžem, a často aj preblikáva na pôvodného operátora t-mobile , tak neviem či to nie je pôvodným operátorom, alebo či to je mobilom, že je anténa nejak oslabená, alebo čo. Nedá sa s tým niečo spraviť? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Keď máš O2,tak si daj príjem cez T-mobile (voľba operátora).Ja som musela chodiť až von na schody a suseda telefonuje v okne.Potom som sa naštvala,volala som na O2 a poradili mi,že môžem si vybrať na telefóne cez voľbu operátora,kde mám lepší signál a teraz je to bez problémov.Takže si vyskúšaj a vyber si najlepší a nastav si to.

    občasník je offline (nepripojený) občasník

    občasník
    No ak si predtym nemal problem so signalom pri tom mobile co sa ti pokazil, treba hladat pricinu v uz naozaj starej nokii 3110.
    Michal Mäsiar a neda sa s tym nieco robit?...antena sa da teoreticky vymenit, ci?
    Michal Mäsiar nožno by som ju skusil vymeniť za tu v tom starom ak sa da len neviem, či sa ta čast z antenou da vybrat, musim sa na to pozret a bojim sa ze to uz vobec nepojde

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    No napr. v poslednych dnoch aspon tu v Ba.....je s t comom,taky indi vindi problem...ale tiez sa priklanam k moznej slabsej antene...

    choppie je offline (nepripojený) choppie

    choppie
    já jsem měla kdysi podobný problém s mou 3110 a byla anténa. Ale u téhle to může být klidně kde co. vždyť to už je starej mobil.
    Michal Mäsiar no ved to...ze je stary...ale chcem ho este pouzivat....aspoon kym funguje....som myslel ze vymenim antenu z toho druheho ale sa mi nepodarilo odkrutit, kedze som akurat nemal poruke ten specialny srobovak....tak som ho znova pospajal...ale asi som tam niečo porušil - k dobremu, lebo odvtedy sa signal značne zlepšil

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Operator musí zabezpečiť fungovanie na Všetkých frekvenciach, teda aj na tej 900 MHz , na ktorej "fachčia" všetky stare telefony..

    nokia 3110 - sila signálu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.