Zavrieť

Porady

z kávovaru nevyteká káva

Dobrý deň, prosím poraďte mi. Do dneška mi kávovar fungoval úplne v pohode. A dnes zrazu z neho nevyteká káva. Všetky dostupné otvory sú čisté. Vyzerá to ako keby neťahal vodu z nádobky. Ďakujem

upresním otázku - teda aby som to upresnila, voda tečia, pokým nadám do páky kávu a potom už nič netečia. ako keby tam bol stabý tlak a nestačil pretlačiť tekutinu von...
Naposledy upravil anka_p : 18.06.13 at 08:53
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    a si si istá že nieje zanesený vodným kameňom? keď ho odvápňuješ, púšťaš vodu aj do šálky, akoby si si chcela spraviť kávu?

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    To iste robilo nam. Z nicoho nic nebral. Kupili sme ten roztok v obchode na odvapnovanie, nepomohol. Az moj zat to vysprtal spendlikom. Odvtedy davame len filtrovanu vodu z Brity. Vsetko odvtedy funguje.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Okrem toho,ze moze byt zavapneny....kedy bol cisteny naposledy.....kukni ci nadobka kde vypluva kavu je prazdna?....ak je to plnoautomat....

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    nám tiež fungogoval dlho, umývala som len dostupné otvory, pravidelne odvápňovaala.
    Až prestala tiecť voda, tak som volala servis, a prečistili ho. Je treba pravidelne "vykuchať", t.j. vybrať vnútro a prepláchnuť vodou, bolo to zanesené zvyškami pomletej kávy.
    Tiež som pozabudla vybrať a vyčistiť ten vonkajší výpust -či ako to nazvať, odkiaľľ už vyteká káva. Aj tam boli zvyšky.
    Ide o kávovar, ktorý melie kávu, nie tie nové na kapsule - pre upresnenie.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    anka_p teda aby som to upresnila, voda tečia, pokým nadám do páky kávu a potom už nič netečia. ako keby tam bol stabý tlak a nestačil pretlačiť tekutinu von...
    lujza.j Sitko precistene? Kava nie je velmi na jemno namleta?
    Jarka 1 Ako píše KEJKA. Treba "vykuchať"- rozobrať a všetko vyčistiť. My sme potom ešte do nádoby s vodou dali ocot a viackrát prepláchli octovou vodou. Prvé dve kávy sme potom vyhodili a teraz šľape ako hodinky.
      zbaliť

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Typ kavovaru? Pardon - dopĺňam myslela som značku- výrobcu
    Naposledy upravil willma : 18.06.13 at 09:49
    lujza.j Pise o pake,tak pakovy.....

    z kávovaru nevyteká káva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.