Zavrieť

Porady

Zľavomat

Dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať, či má niekto z Vás skúsenosti s nákupom letných pobytov a vstupeniek na kúpaliská cez zľavový portál Zľavomat. Je spoľahlivý?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Kolega aj syn si kúpili pobyty cez Zľavomat, všetko bolo v poriadku. Ja som si objednávala zopár vecí, tiež mi všetko prišlo, aj služby - kaderníka bez problémov

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Ja som prednedávnom cez zľavomat objednávala 3 dňový pobyt v Tatrách, všetko v poriadku. Hlavné je pozerať pri ponuke tel. poskytovateľa ubytovania, dopredu sa dohodnúť, potvrdiť termín a až potom objednať kupón.
    Mne to takto fungovalo aj cez zľavomat, aj cez zľavadňa... s ostatnými nemám skúsenosti.
    misoft Ale aj tak - neverím ani jedinému portálu, ktorý ponúka nejaké zľavy na služby, ktoré nie sú jeho.
    kn-alka tak vyskúšaj a uvidíš.. nehovorím, že nie sú na internete podvodníci, lebo žiaľ sú. Preto si treba všetko overovať. ... len som napísala vlastnú skúsenosť, dokonca som raz použila maďarský portál, takisto ubytovanie na 3 dni... fungovalo to rovnako: najprv zavolať na hotel, dohodnúť si termín, kúpiť kupon, zaplatiť, poslať hotelu objednávku s termínom a kuponom

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    Cez zľavomat som objednávala tiež pobyt, / bolo to síce minulý rok/ všetko prebehlo v poriadku, len takisto odporúčam najprv si overiť , či je voľný termín u dodávateľa služby a až potom objednať kupón, lebo potom som musela brať termín, ktorý bol voľný. Ale dodržané boli všetky podmienky. A treba čítať aj odpovede na otázky, ktoré zadávajú zákazníci...
    gene Ďakujem za rady. Objednal som cez zľavomat listky na kupalisko a po zaplatení mi ich poslali na adresu.Na základe vlastnej skúsenosti môžem povedeť, že tento portál je spoľahlivý.
    kopretinka len dokedy

    gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

    mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac gypsynka
    My sme kupovali cez zľavadňa lístky do Tatralandie a boli sme spokojní.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.