Zavrieť

Porady

Ročne zučtovanie-SU TU NEZROVNALOSTI

ahojte, predkym som dala tento prispevok prečítala som aspon 30 príspevkov.Totiž raz čítam tak, o pár príspevkov ďalej zase inak.

Ide mi o to: keď som vpriebehu roku 2005 mala dva zamestnania, jedno od 01-09 a druhé od 10-12 a teraz vo februári som požiadala zamestnávateľa o ročné zúčtovanie - má mi ho urobiť alebo si sama mám robiť ročné zúčtovanie????
Alebo je jedno,koľko zamestnávateľov som mala v roku 2005 a ten posledný, ktorého teraz v roku 2006 požiadam, mi ho urobí.
Berme, že som nemala iné príjmy, len zo závislej činnosti.

Dakujem a vážim si že mi pomáhate. Naozaj.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    va1ke je offline (nepripojený) va1ke

    va1ke
    Ak si požiadala zamestnávateľa tak ti ho urobí zamestnávateľ, ktorého si požiadala.

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    baninka
    ahojte, predkym som dala tento prispevok prečítala som aspon 30 príspevkov.Totiž raz čítam tak, o pár príspevkov ďalej zase inak.

    Ide mi o to: keď som vpriebehu roku 2005 mala dva zamestnania, jedno od 01-09 a druhé od 10-12 a teraz vo februári som požiadala zamestnávateľa o ročné zúčtovanie - má mi ho urobiť alebo si sama mám robiť ročné zúčtovanie????
    Alebo je jedno,koľko zamestnávateľov som mala v roku 2005 a ten posledný, ktorého teraz v roku 2006 požiadam, mi ho urobí.
    Berme, že som nemala iné príjmy, len zo závislej činnosti.

    Dakujem a vážim si že mi pomáhate. Naozaj.
    Ak si požiadala toho posledného tak ti ho urobí. Zdokladuj celý rok a určite nebude problém. Ak by si ho nebola požiadala, mohla si si podať aj sama typ A.

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    baninka
    ahojte, predkym som dala tento prispevok prečítala som aspon 30 príspevkov.Totiž raz čítam tak, o pár príspevkov ďalej zase inak.

    Ide mi o to: keď som vpriebehu roku 2005 mala dva zamestnania, jedno od 01-09 a druhé od 10-12 a teraz vo februári som požiadala zamestnávateľa o ročné zúčtovanie - má mi ho urobiť alebo si sama mám robiť ročné zúčtovanie????
    Alebo je jedno,koľko zamestnávateľov som mala v roku 2005 a ten posledný, ktorého teraz v roku 2006 požiadam, mi ho urobí.
    Berme, že som nemala iné príjmy, len zo závislej činnosti.

    Dakujem a vážim si že mi pomáhate. Naozaj.
    Ak si doteraz nepožiadala žiadneho zamestnávateľa o ročné zúčtovanie dane, dáš si sama daňové priznanie FO typu "A". Žiadosť o ročné zúčtovanie dane za rok 2005 totiž musíš dať najneskôr do 15. 2. 2006.

    baninka je offline (nepripojený) baninka

    baninka
    ano, presne to iste si myslim aj ja. ak nemam ine prijmy, len zo zavislej cinnosti, poziadala som posledneho zamestnavatela.
    Predlozila som mu ciastkove potvrdenia od predchadzajucich zamestnavatelov. Dakujem.
    Baninka

    Ročne zučtovanie-SU TU NEZROVNALOSTI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.