Zavrieť

Porady

Môže byť v prac. zmluve alebo v dohode uvedená veta: pracovný čas rozvrhnutý podľa potrieb zamestnávateľa?bez udania konkrétneho počtu hodín?

Môže byť v prac. zmluve alebo v dohode uvedená veta: pracovný čas rozvrhnutý podľa potrieb zamestnávateľa?
Bez udania konkrétneho počtu hodín?

Ja mám v zmluve uvedenú len túto vetu a tým pádom si somnou zamestnávateľ môže časovo robiť čo len chce
veronikasad Máš dohodu a lebo pracovnú zmluvu ? Ak dohodu - akú ?
ST22 pracovnu zmluvu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Pokiaľ máš pracovnú zmluvu a máš tam Tebou citovanú vetu " pracovný čas rozvrhnutý podľa potrieb zamestnávateľa ", tak požiadaj zamestnávateľa o upresnenie Tvojho pracovného času buď zmenou pracovnej zmluvy alebo dodatkom k tejto pôvodnej zmluve. Pokiaľ tak neurobí, môžeš sa obrátiť na Inšpektorát práce, aby doriešil nezrovnalosti v Tvojej pracovnej zmluve, čo sa týka pracovného času.
    ST22 ďakujem Vám veľmi pekne za POrady:-) veľmi ste mi pomohli, ani si neviete predstaviť ako:-)
    ST22 podpísala ja teľa, lebo som sa tešila, že mám prácu. takže na inšpektorát by som to mohla kludne nahlásiť?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ST22 no zatiaľ len muklovať, dúfam že to tak aj zostane...
    marjankaj No prinajmenšom zvláštne želanie.
    ST22 už ste niečo také zažili? cítim sa jak nejaká zver:-(
      zbaliť

    Môže byť v prac. zmluve alebo v dohode uvedená veta: pracovný čas rozvrhnutý podľa potrieb zamestnávateľa?bez udania konkrétneho počtu hodín?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.