Zavrieť

Porady

Internetový katalóg?

Ahojte, chcel by som internetovú stránku kde by som písal o internetovom marketingu atd. táto stránka by obsahovala aj katalóg slovenských eshopov priradených v kategóriach v ktorých podnikajú. Som nepodnikateľ a prevádzkovanie by bolo na vlastné náklady stým, že registrácie resp. vytváranie profilov by bolo zdarma. Moje otázky sú nasledovné:
1. Môžem vytvárať takúto databázu firiem ako nepodnikateľ?
2. Môžem zverejňovať údaje firiem na svojej stránke? (údaje by boli dobrovolné každý by mal v profile len to čo by on sám chcel)
3. Môžem eshopom zasielať emaily o tom či by chceli byť registrované? (žiadny spam, ani reklama a predaj)

Bolo by to neziskové, niečo ako internetový katalóg s článkami.

Za vaše odpovede ďakujem.
Marco18 Ako je to so zverejnovanim udajov, ktore su verejne dostupne (oblastn podnikania, ico, dic, adresa,... viac menej udaje ktore su v ORSR)? Viacero stranok zverejnuje taketo katalogy. Je toto v poriadku, alebo nemali by? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andrej13 je offline (nepripojený) Andrej13

    Andrej13
    A načo by ti to bolo? Všetko môžeš, ale pozri sa na to takto:
    - v prvom rade katalóg stránok už pre vyhľadávače nič neznamená ako pred pár rokmi.
    - na internete je ich extrémne veľa, vznikajú ďalšie a stále sú o tom istom, tak aké výhody to bude mať pre teba a aké pre klientov.
    - mal by si sa sústrediť na niečo inovatívne.
    - tzv. SEO články, resp. PR články, takých katalógov je tiež dosť.
    - čo vieš o marketingu? vzdelávaj sa, sprav si napr. blog.

    - ale ak si myslíš, že to má zmysel, tak na tom pracuj, nechcem ťa znechutiť, iba môj názor.

    Internetový katalóg?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.