Zavrieť

Porady

Pomaly PC preco?

Dobry deň mam postavany PC-AMD FX-8150, ASUS M5A99FX PRO R2.0, MSI R7950 Twin Frozr 3GD5/OC BE, Corsair 16GB KIT DDR3 1866MHz CL10 Vengeance,zdroj Zalman ZM500-GS, hlavny disk mam Seagate ST3250310AS
a k tomu Western Digital Green 2000GB 64MB cache s Advanced Format Windows 7 ultimate 64 bit na precistenie som pouzil advanced system care nepomohlo vecsinu aplikaci mam pri starte vypnutu pc od zapnutia nabieha 3 min 30 priblizn stopoval som to

Moj problém je ze PC sa dlho zapína a keď skusam natacat s MSI afterburner s 1080p tak mi potom natocene video seka a zvuk ide pozadu kamarát ma o dosť horši PC ale jeho video v 1080 neseká a nabieha mu PC rýchlejšie
Dakujem za odpovede
Naposledy upravil Gabrieel : 26.06.13 at 23:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luigi711 je offline (nepripojený) Luigi711

    Luigi711
    Skúšal si napr cez CCleaner povypínať zbytočné aplikácie po štarte? Tiež prečisti registre a aktualizuj ovládače. Aký OS používaš?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.