Zavrieť

Porady

Založenie s.r.o za účelom sprostredkovania práce v zahraničí

Dobrý deň.

Už 6 rokov pracujem vo Francúzsku cez jednu slovenskú agentúru, ktorá mi tam vlastne sprostredkuváva prácu. Francúzsky majiteľ (alebo spolumajiteľ) tejto agentúry má však nejaké problémy s francúzskymi zákonmi a agentúra pravdepodobne zanikne.

Napadlo ma teda po rozhovore s majiteľkou francúzskej firmy, kde pracujeme, že či si neotvorím aj ja nejakú firmu, cez ktorú by sme boli zamestnaní priamo pod francúzmi, prípadne by sme mohli cez ňu zamestnať ďalších ľudí.

Chcel som sa opýtať, čo všetko mi k tomu treba, či tam je niečo čo by mohol byť problém, či vo Francúzsku nebude nejaký problém atď...

Ak tu teda ešte niekto taký, kto by mi poradil, je.

Vďaka,
prajem pekný deň.
3 komentárov     zbaliť
KEJKA skús upresniť, prečo nie je možné, aby si pracovala vo Francúzsku priamo ako zam-ec, načo ti k tomu treba agentúru? Na začiatku ešte chápem, že to môže byť pre niekoho pomoc, ale po 6 rokoch?
blavaciko absolútny súhlas
taiko Mozno chce pracovat na zivnost, alebo chce dane plait na Slovensku. Mozno Francuzka firma neche zamestnancov ale freelancerov. V tom pripade asi ale bude nutne zalozit firmu vo Francuzku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Najlepsi je offline (nepripojený) Najlepsi

    Najlepsi
    V SR je mozne mat agenturu na sprostredkovanie prace, musite mat ale bud prax v obore 5 rokov (dolozitelnu), alebo VŠ vzdelanie a dva roky prax.
    Podla mna pojde o sro, ktora len bude sprostredkovavat pracu do zahranicia.Toto nemoze robit agentura docasneho zamestnavania, ta moze sprostredkuvat pracu len na slovensku. Precitajte si k tomu toto: https://www.akmv.sk/2013/06/27/agent...ne-pridelenie/

    Myslim, ze je potrebne zalozit sro a ako predmet cinnosti si dat sprostredkovanie zamestnania za uhradu, je to dost jednoduche.. pripadne sa informujte na live chate www.akmv.sk

    Založenie s.r.o za účelom sprostredkovania práce v zahraničí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.