Zavrieť

Porady

Môžem odstúpiť od zmluvy ak som kúpila darč kupón na určitý zážitok cez zľavový portál a poskytovateľ uvedený konkrétny zážitok nerealizuje, ale ponúka mi náhradný zážitok, o ktorý nemám záujem?

Prosím Vás potrebujem poradiť, kúpila som si cez zľavový portál darčekový kupón pre seba a jednu známu na určitý "zážitok". Pri kontaktovaní poskytovateľa mi bolo oznámené, že takýto zážitok sa realizovať nebude, nakoľko nebolo predaných dosť kupónov a ponúkli mi niečo iné. Síce vo vyššej sume, ale nemáme o to so známou záujem. Snažila som sa nájsť niekoho, kto by tam išiel miesto nás, ale nikoho som nenašla. Môžem teda žiadať vrátenie peňazí z dôvodu, že poskytovateľ nevie splniť to, čo sa zaviazal pri kúpe, čo som pôvodne kúpila? Mám napísať odstúpenie od zmluvy? Ďakujem veľmi pekne za akúkoľvek radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ja si myslim, ze mozes, peniaze by ti mal vratit zlavovy portal, vzhladom na to, ze to, co predal, nie je realizovatelne.

    Môžem odstúpiť od zmluvy ak som kúpila darč kupón na určitý zážitok cez zľavový portál a poskytovateľ uvedený konkrétny zážitok nerealizuje, ale ponúka mi náhradný zážitok, o ktorý nemám záujem?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.