Zavrieť

Porady

Ako čitať eKnihy s ochranou DRM zakúpene cez iTunes na pc ?

Zakúpil som cez iTunes eknihu Kraska a Netvor od D.Dána.Priamo cez iTunes ju nemôžem čítať(použivam OS Windows 7)nainstaloval som do pc soft Adobe Digital Editions 2.0.Vytvoril som učt na adobe kde mi prridelili ID Adobe pomocou ktorého som autorizoval pc ale eknihu sa mi aj tak nedarilo čitať.Pridám ju do softu ADE ale zobrazuju sa mi len prázdne stránky.Vedel by niekto poradiť?Ďakujem.
arizona v akom formate mas tu knihu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    k ochrane DRM:

    Autorizácia počítača a čítačky - prevádza sa z prostredia programu Adobe Digital Edition vložením Adobe ID a pripojením čítačky.

    Otvorením tohto súboru v programe Adobe Digital Editions dôjde k stiahnutiu knihy do knižnice aplikácie. Odtiaľ je možné ju presunúť do autorizovanej čítačky.

    ... ty si autorizoval PC, ale autorizoval si aj čítačku? resp. máš ju vôbec?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona pise, ze chce citat na PC
    igorh32 nie citacku nemam .preto som to chcel skusit zatial cez pc.az dodatocne som zistil ze jabčne veci sa daju citat iba na jablcnych veciach.
    arizona Skus si stiahnut tento program do PC a prip.prekonvertovat.http://calibre-ebook.com/download
      zbaliť

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    jablcne veci nepouzivam a nemam rad (aj koli takymto veciam), ale mam dojem ze knihy z iTunes sa daju citat iba na iphone alebo ipade
    DRM by sa malo dat odstranit pomocou tohto programu
    https://tag3ulp55xczs3pn.tor2web.com...em-4.1-win.zip

    pre vlastne pouzitie by to nemalo byt nelegalne

    edit: opraveny link,
    inak ako ten program funguje netusim, nemam ako odskusat, takze citat readme alebo vygooglit navod
    Naposledy upravil mecky : 11.07.13 at 23:12
    Stefan2005 výsledok kliknutia na link: You already have more than 2 downloads processing.. Stop being greedy!

    Ako čitať eKnihy s ochranou DRM zakúpene cez iTunes na pc ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.