Zavrieť

Porady

Bakalárske roky SR/ČR

Dobrý deň,
chcela by som vedieť, či mám nárok študovať 4 bakalárske roky dokopy nezávisle od toho v akom štáte si ich odštudujem, alebo či sa tento nárok vzťahuje k jednotlivým štátom.
Konkrétne sa po 2 rokoch štúdia v ČR chystám stať študentom na rok na SR (potom sa opäť vrátiť do ČR) a zaujímalo by ma, či sa mi tým ročným štúdiom na Slovensku odčíta jeden bakalársky rok.
Za odpovede vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ulvsblakk ospravedlňujem sa, vypísalo mi to error a nazdala som sa, že moja otázka sa neodoslala.

    Meichan je offline (nepripojený) Meichan

    Meichan
    Pokiaľ robíš chujovinu, že si ešte len v 2r. na českej škole a teraz ideš na rok študovať na SR (jakože zadné vrátka) do prváku, tak sa ti rok nezapočíta jedine ak budeš mať v ČR prerušené štúdium
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ulvsblakk na českej škole neprerušujem štúdium, ale sa nechávam vyhodiť. neskôr chcem ísť do Česka študovať celkom iný odbor.
    čiže sa mi ten slovenský rok nezapočíta?
    Meichan nedávaj sa vyhodiť, budeš to mať v zápise a už ťa nabudúce nemusia prijať. Radšej ukonči štúdium na študijnom. Navyše ak potom zase pôjdeš do prváku v ČR, tak tie predchádzajúce dva roky v ČR sa ti započítajú a ak budeš chcieť pokračovať tak už budeš platiť poplatky
    ulvsblakk je mi jasné, že v ČR sa mi tie 2 roky už započítali. ale ten jeden rok, čo si odštudujem na SR, sa mi do tých 4, čo môžem odštudovať v Česku bezplatne, rátať nebude? to je jediné, čo chcem vedieť.
      zbaliť

    Bakalárske roky SR/ČR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.