Zavrieť

Porady

Potvrdenie daňového orgánu o splnení všetkých daňových povinností?

Pozdravujem, uchádzam sa o štátnozamestnanecké miesto a potrebujem k žiadosti doložiť potvrdenie dňového orgánu o splnení všetkých daňových povinností. Neviete mi prosím poradiť na koho sa obrátiť? Samozrejme, že viem, že na daňovú úrad, ale ktoré oddelenie alebo sekcia? Ďakujem krásne za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Napísať žiadosť a buď poslať poštou alebo zaniesť osobne do podateľne (klientského centra) je to spoplatnené...
    baskja Ďakujem za odpoveď

    kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

    kremienok76
    najlepšie osobne na podateľňu, vedia ti poradiť pod ktorú správkyňu patríš a s ňou sa môžeš priamo dohonúť do kedy ti potvrdenie pripraví, ak to budeš riešiť poštou dlhšie to trvá.... poplatok je 1,5€, kolky treba priložiť k žiadosti.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    baskja Super, ďakujem. Len ja to potrebujem vybaviť zajtra, najneskôr v stredu. Ide o to, že vyhlásenie výberového konania som našla na nete dnes a 17.7. je konečný termín pre podanie žiadosti
    veronikasad Podávala si za rok 2012 daňové priznanie, alebo ti robil ročné zúčtovanie dane zamestnávatel ?
    baskja Ani jedno, ani druhé. Momentálne som ešte študentka a nemala som žiadny príjem za rok 2012.
    kremienok76 no tak len osobne v stredu a ak budeš mať šťastie tak ti to spraví v priebehu dňa, veľa šťastia )
    baskja ďakujem krásne za rady
    baskja tak som sa dnes konečne dozvedela ako to je s tou žiadosťou. v podateľni mi dala tlačivo a treba k tomu kolky v hodnote 3€
      zbaliť

    Potvrdenie daňového orgánu o splnení všetkých daňových povinností?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.