Zavrieť

Porady

Ktory open source pre e-shop?

Chcem sa sptyta ktory open source by ste odporucali, vsade sa pise, ze open source je zadarmo, popripade ak chcem nejake moduly, daju sa potom dokupit. na stranke som vsak nasla take templates dokopy vychadzaju ale 200 dolarov ( pozerala som magento, kedze to mi bolo najviac poradene), tak neviem. je niekto v tomto zbehly, popripade by mi vedel s open sourcom poradit ( dokupit moduly spojazdnit , slov. jazyk, plat.modul, nejaku easy grafiku), na odmene by sme sa dohodli. Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chodel je offline (nepripojený) chodel

    chodel
    Možem odporúčiť Opencart - www.opencart.com - ja sám ho používam pre niektoré moje projekty. Má slovenskú podporu, veľa templates, tisícky modulov a je veľmi prehľadný.
    shimao25 mozes mi dat priklad , ktory e-shop je napriklad v open carte ( slovensky , cesky) , dakujem!! popripade napriklad nevies poradit v com je robene toto napriklad - na takyto styl by som to chcela - http://fleq.sk/sk/fleq

    Ktory open source pre e-shop?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.