Zavrieť

Porady

Na akých detailoch mi pojdu hry ?

Dobrý Deň,chcel by som sa spýtať,lebo do pc sa až tak nevyznám že či mi tento pc utiahne mafiu 2,far cry 3,assasin creed 3 stačia mi aj na low detaily a kolko fps cs:go,cs 1.6 Díky.

AMD, Athlon II X4 740 Processor BOX, soc. FM2, 65W Čipset: AMD A55 FCH (Hudson D2) Pamäť: 4GB DDR3 /1600 Mhz HyperX (2 x DIMM, Max. 32GB, DDR3 2400(O.C.)/2250(O.C.)/2200(O.C.)/2133(O.C.)/2000(O.C.)/1866/1600/1333/1066 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory) Pevný disk: 1TB SATA III-600 6Gb/s Grafická karta: ATI Radeon HD6570 1GB/128-bit.Keď ešte niečo k tomu potrebujete vedieť tak napíšte
Naposledy upravil andrej0608 : 16.07.13 at 16:29
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    fps ti nikto nepovie, kazda zostava je ina,
    na low detailoch a nizsom rozliseni si zahras vsetko, ale celkovo ta graficka karta nieje dobry vyber na hry
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    andrej0608 No jo,díky
    mecky este jedna vec, skade je ta zostava?
    ta graficka karta nema uvedeny typ pameti, ci je tam ddr3 alebo ddr5
    ak to je verzia s ddr3 tak tam je vykon uz doslova tragicky
    andrej0608 http://www.triangel.sk/produkt/prest...70w7/120307607 nech sa páči
    mecky tak je to verzia s ddr3, osobne by som to nekupil, a na splatky uz vobec nie
    andrej0608 http://www.triangel.sk/produkt/prest...790n/120308885 a co tento ?
    mecky to uz je ovela lepsie, amd 7790 v tejto zostave je asi 3x vykonnejsia, ako ten sunt v predoslej zostave, celkovo by som to odporucil, len ta konecna cena nebude moc prijemna
    andrej0608 díky moc
    misoft mecky - predpokladaj ddr3 - ddr5 sú u tejto karty zriedkavosť , robila ich fa Powercolor (teraz je už pod AMD!) a mali frekvenciu 650MHz.
    1GB stačí na max stredné detaily, bez vyhladzovania, s jednoduchými tieňmi - FPS okolo 20 (cca) - s odratými ušami
    andrej0608 díky za názor
    mecky misoft, naozaj to bola verzia s ddr3, 1GB ako kapacita samozrejme staci, problem tam je v rychlosti, ddr3 su proste pre dnesne karty (aj tieto lacne v cene 50-80eur ) velkou brzdou
    misoft No práve - s ddr3 i ten 1GB v najlepšom dosiahne 30 fps. Pri ddr5 by sa to dostalo niekam okolo 50fps. Ale ako som spomínal - s ddr5 od Powercolor - to bola zriedkavosť (u nás nedosiahnuteľná).
      zbaliť

    a02sk je offline (nepripojený) a02sk

    a02sk
    Fps naozaj nikto z nas nevie ale na low detailoch by to ist malo ja mam horsi komp a ide to
    andrej0608 díky za radu

    Na akých detailoch mi pojdu hry ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.