Zavrieť

Porady

Čo na vnútorné kŕčové žilytŕpnutie, bolesť a ťažobu končatín?

Idem si kúpiť krém na bolesť nôh, krčové žily, možno trombóza ? Lekár je na dovolenke, takže si musím zatiaľ sama pomôcť. Aký krém mám kúpiť: z pagaštanu , z konope, z extraktu z pijavíc, či napr. Vitalion... neviem v ktorém sú najúčinnejšie látky na tie žily. Poraďte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    skús LIOTON gel, ale ak je tam zápal, samotný krém nepomôže. Doporučujem čím skôr aj cievne vyšetrenie (sono)

    GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

    GABAZ
    Z voľne dostupných gélov je najúčinnejší Lioton a môžeš si vypýtať aj nejaké tabletky na vnútorné užívanie, je ich viac na výber. V lekárni ti určite poradia.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    abcd.kates len nechcem brať lieky bez predpisu odborného lekára, takže zatiaľ len krém, a počkám na vyšetrenie.
    buchač Múdro ... lebo nemá význam len tak si niečo dať .
    Ide aj o to ,že si jeden sám naordinuje ten liek , no pokiaľ začne pôsobiť , tak sa aj lekár z dovolenky vráti ...
    A vôbec , ktož vie , či ten liek bude aj dobrý ...a či je vôbec aj tá diagnóza správna ...
    alaya1 Ved ked mas bolesti, chod na pohotovost, vzdy lepsie, ao nieco zanedbat.
    buchač Na pohotovosti dajú len niečo proti bolesti a nič iné ...

    Ja osobne si dávam na tie moje iba Paralen ...
    Mne pomáha , do silnejších medikamentov som nemusel ísť .
    Niekto používa tie Ibalginy a spol ...no tieto majú silnejšie škodlivé vedľajšie účinky ...
    alaya1 pise, ze mozno tromboza, to by so samoliecbou neriskla.
      zbaliť

    Čo na vnútorné kŕčové žilytŕpnutie, bolesť a ťažobu končatín?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.