Zavrieť

Porady

Zmena udajov pri cestovnom poisteni

Dobry den. Predvcerom som uzavrel online cestovne positenie cez internetbanking SLSP (poistovna Kooperativa) pre 4 osoby a az teraz som si vsimol ze som pri 3 osobach zle uviedol vekovu kategoriu do ktorej patria. Samozrejme je to moja chyba a chcem sa spytat ci je mozne ist s poistnou zmluvou na pobocku Kooperativy a nejako stronovat zmluvu a uzavret novu s dobrymi udajmi a len by som doplatil ciastku, ktoru treba. Nemate s tym niekto skusenost??

Za odpoved samozejme dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    Myslím, že keď im vysvetlíš, že im chceš doplatiť, tak to pôjde. Opačne by to už bolo horšie a keď budeš chcieť nedajbože riešiť nejakú poistnú udalosť, tak to už sotva... Ale veď to aj sám zistíš...
    rossoner87 Ide mi skorej o to ci sa to bude dat stornovat a uzatvorit nanovo (samozrejme s doplatkom). Dufam ze mi nepovdia ze stara zmluva sa uz zmenit neda a musim uzatvorit novu pre zvysne 3 osoby :-/

    Zmena udajov pri cestovnom poisteni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.