Zavrieť

Porady

Správny výpočet mzdy

Dobrý večer, poprosím Vás o pomoc pri vypočítaní mzdy, nakoľko si myslím, že bola zle vypočítaná. Mesačná mzda v hrubom 650 €. Za mesiac 6/2013 odrobených 18 dní po 8 hod. a 2 dni "P" od lekára. Priemerná mzda za 1. štvrťrok bola 3,06 € na hodinu. Uplatňovaný je aj daňový bonus na 2 deti. Za pomoc vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Prilož výplatnú pásku (bez osobných údajov) - skontrolujeme

    Z akého dôvodu máš taký nízky hodinový priemerný zárobok ? 650 EUR je základná mesačná mzda ?
    Naposledy upravil veronikasad : 18.07.13 at 19:35
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Miichaela Nastúpila som vo 2/2013 a mzda bola 500 v hrubom. Od 5/2013 sa mzda zvýšila na 650 ,- € v hrubom - základná mesačná mzda. Pásku žiaľ nemám, mám momentálne dovolenku, len mi prišli peniaze na účet.
    Miichaela Ak za 20 prac. dní mám 650 v hrubom, tak za 18 dní mi to vychádza 585 + 49 (2x"P") a potom ešte DB na 2 deti - podľa mňa cca 545 v čistom, nie ako mi oni poslali 503, či sa mýlim ?
    veronikasad Tu máš kalkulačku pre výpočet mzdy - mne vyšla čistá mzda 545,68€. Nestrhli ti za stravné lístky, v akej hodnote ich dostávate ?

    http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...,d.ZWU&cad=rja
      zbaliť

    Kysel je offline (nepripojený) Kysel

    Kysel
    Ak Ti vyplatili len 503 € tak pravdepodobne zabudli vyplatiť 42,06 € daňový bonus...s tým by si v čistom mala mať 545 €.

    Správny výpočet mzdy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.