Zavrieť

Porady

Pomǒže niekto s otázkami z testu pri obhajobe podnikateľského plánu?

Dobrý deň,mám pred sebou obhajobu podnikateľského zámeru pred komisiou.Bola by som vďačná ochotným poraďákom,ktorí to majú za sebou,ak by sa podelili so svojou skúsenosťou a napísali,aké konkrétne otázky boli v testoch.My sme totiž čakali dlho ,kým sa nami začali zaoberať(menili sa podmienky udeľovania dotácie),preto sme školenie nemali.Len mi bolo povedané,akych zákonov sa to bude týkať-je toho veľa ...Ďakujem .Vďaka za postrehy,bola by som rada ak by sa ešte niekto podelil so skúsenosťou.
Naposledy upravil Mjjj : 23.07.13 at 09:53
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Mjjj Veľmi pekne ďakujem,Veronika,pomohla si mi ,len aby som stihla pohľadať v googli odpovede...

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Živnostenský zákon - podnikanie, druhy podnik. činností, podmienky podnikania, povinnosti SZČO voči ZP, SP - vymeriavacie základy, povinnosti voči DÚ - registrácie, druhy a výška daní, zisťovanie základu dane,daňové konanie- daňový poriadok, príklady výdavkov, ich zaúčtovanie v JÚ a ich daňová uznateľnosť/neuznateľnosť, účtovné knihy, dlhodobý majetok. Ďalšie otázky sú priamo k zamýšľanému predmetu podnikania, podľa podnikateľského zámeru - čo, komu, za koľko, kde : vyrábať, predávať, poskytovať služby.
    dodo1001 V Bratislave bola jedna z otázok aj z druhov živností - boli tam vymenované niektoré profesie a bolo ich treba zaradiť.
    marjankaj A aký je problém? Veď sú iba tri.
    1.remeselné Viď príloha č.1 živnostenského zákona
    2.viazané viď príloha č.2
    3.voľné to sú ostatné neuvedené v prílohách 1 alebo 2

    A z hľadiska predmetu podnikania
    1.obchodné
    2.výrobné
    3.poskytujúce služby

    http://www.porada.sk/t16919-zivnoste...2012-a.html#19

    Pomǒže niekto s otázkami z testu pri obhajobe podnikateľského plánu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.