Zavrieť

Porady

Výpočet mesačného výkazu?

Prosím vás potrebujem surne poradiť, neviem ako si mám vypočítať výšku mesačného výkazu, nakolko s tým nemam ziadnu skusenost- mám bar kde mam niekoho na dohodu prihlasila som ju na SP aj na ZP no neviem ako si mám vypočítať mesačný vykaz.....poradíte mi s tým? dakujem vám
Naposledy upravil AdrianaDk : 22.07.13 at 14:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    A výplatu vypočítať vieš ? Lebo vo výkaze uvádzaš ako mesačný vymeriavací základ výšku mesačnej odmeny, z ktorej počítaš príslušné % do jednotlivých fondov, v závislosti od druhu dohody.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    AdrianaDk ked mam pravdu povedať vyplatu celkom presne neviem ,pretože som to nikdy nerobila chcem jej dať čo najnižšiu výšku mesač.odmeny nakolko nie je študent a aby som za nu neplatila vysoké odvody, na dohodu u mna robila od 29. 06. 2013 do 15. 07.2013 , čize už som jej zrušila dohodu no chcem vedieť ako si to mám vypočitať...minimálna mzda je 1,95 eur? dakujem ti
    veronikasad Akú dohodu mala uzatvorenú a kolko hodín odpracovala ? Bola evidovaná na UP ?
    Keďže ide o výkon práce v dvoch kal. mesiacoch, výplaty aj mesačné výkazy musíš spracovať samostatne za mesiac jún aj júl.
    AdrianaDk v dohode mam odmenu 1,95 eur na hodinu, a že robila 10 hodín týždenne, a je evidovana na UP
    AdrianaDk 1,95 eur za hodinu a 10 hodín týzdenne a je evidovana na UP
      zbaliť

    Výpočet mesačného výkazu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.