Zavrieť

Porady

Dedičné metličky na celom tele u 22r.? Odstránenie laserom.

Dobré deň

Chcela by som sa opýtať, slečna má 22 r., na nohách, na bruchu najviac viditeľné metličky, tiež na tvári, ktoré až tak vidieť nie sú. Zaujímalo by ma, či má niekto skúsenosť odstránenia laserom alebo krémikmi?
Nohy má biele ako stena, neopáli sa, nemôže používať samoopaľovacie prostriedky, preto sú veeeľmi viditeľné na tých nohách a na bruchu (v plavkách nebola 6rokov). U mladého dievčaťa veľký estetický problém..

ďakujem
Naposledy upravil Meichan : 02.08.13 at 14:36 Dôvod: doplnenie otázky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    krémiky nepomôžu,jedine laser, sesternica si dala odstrániť na tvári.pomohlo to.Ale bola iba raz,počet aplikácií záleží od toho,aký je rozsah.....
    Meichan na tretine tela, nohy úplne zametličkované, brucho polovica a čosi kdesi sa nájde aj na tvári a rukách..ale tie nohy sú hrozné, ľudia pozerajú čo ich má také špinavé
    lujza.j ludia sú debili...vždy budú čumákovať na niečo čo sa vymyká normálu....by som poriešila tvár a ruky...netvrdím že to nie je estetický problém, ale ludia majú daleko horšie zdrav. problémy .....treba sa nato pozrieť aj takto.....ked si môže dať plavky obézny človek prečo nie ona..

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    nemam skusenost s laserom ale so sklerotizaciou. pred 10 rokmi som si dala odstranit mini krcove zily - som spokojna s vysledkom doteraz

    bola slecna na cievnom vysetreni? co odporuca lekar?

    zaujimavy clanok http://www.vitalia.cz/clanky/metlick...-antikoncepce/
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka lekár povie,že kozmetický problém,zaplať si to....
    avalik na jednu stranu kozmeticky, na druhu stranu zdravotny ... ja som sa nevyjadrovala k financnej otazke ... a mimochodom, pri sklerotizacii som si zaplatila len injekcie
    kopretinka mne doktorka povedala,že to nie je zdravotný problém,mám na stehnách,odkedy si pamätám.
    lujza.j ja ich mám na nohách z vonkajšej strany-nie veľa, ale sú......zdedila som si....a mám to silno na háku
      zbaliť

    Dedičné metličky na celom tele u 22r.? Odstránenie laserom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.