Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ta tema stratila svoj zmysel uz davno...posledne prispevky uz nemali zo zadanou temou nic spolocne :-(
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jar88 Určite si presvedčená, že práve tvoj názor je ten najsprávnejší, neomylný a dokonca z tvojho subjektívneho pohľadu aj objektívny. Nemám pravdu?
    ------------------------
    Uvedomuješ si, čo je vlastne tvojou úlohou?
    buchač ...a Ty si presvedčený o svojej neomylnosti , pravde ???
    ...dokonca z Tvojho subjektívneho pohľadu a neobjektívnych názorov ???
    ...ani sa nepýtam , či mám pravdu .......
    --------------------------------------------------------
    Rozhodnutie arizony kvitujem ....
    jar88 Ja si na rozdiel od Arizony môžem dovoliť prezentovať a myslieť si o sebe že som neomylný. Ja nemám úlohu Arizony. Nie som moderátor.
    ----------------------
    Ja prezentujem seba a svoje pravidlá, nie Poradu. Arizona prezentuje ducha a pravidlá Porady z titulu moderátora a svoje vlastné, ako poraďák Arizona.
    -------------------------
    Chápeš, že to sú dve?
    kukučka No nemali argumenty, prešli na výsmech a nehanbia sa použiť urážky. Zatvorením témy si nič nevyriešila, tu to aspoň bolo pokope, teraz sa mudrci rozliezli po iných témach a "radia" o dušu.
    arizona Ja som niekde pisala, ze som temu uzatvorila??? A nemozem za to,ak si niektori clenovia nieco domyslaju ...Vo svojom prispevku som iba napisala svoj nazor na danu temu,ale respektujem, ze nie kazdy musi so mnou suhlasit .-)
      zbaliť

    bjuty smis je teraz online bjuty smis

    bjuty smis
    lebo pár sociálnych demokratov, ktorí nevedeli odborne argumentovať začali osobné útoky a urážky.
    potom sa asi uvedomili a zahanbení zrušili tému....

    asi im bolo nepríjemné, ked si z čistou hlavou prečítali tie svoje bludy....a výslovne sa museli hanbiť po osobných urážkách oponentov, ktorí boli v ekonomických témach úplne inde...

    tiež som sa čudoval, bola to téma snád s najväčším počtom príspevkov...
    marjankaj No ak si tak potrebuješ o tom podiskutovať s jar88, tak skús cez SSky. Tam vám do toho nikto nebude kafrať.
    A ani proti etikete to veľmi nebude.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Na novej Porade sa nedajú rušiť témy, aspoň ja tu také okienko nevidím.
    Aj uzatvorená téma sa niekedy na požiadanie znovu otvorila, skús napísať ss Richardovi.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Situacia v tejto oblasti /utajované informácie/ sa dosť prelomila, ked začal vychádzať časopis ZEM&VEK , normalne si ho možu ľudia kupiť v každom poštovom novinovom stanku aj v Kauflande a oboznámiť sa s touto problematikou
    a všeobecne povedomie o doležitých veciach vzrastie, čo kvitujem
    a jedincov , čo chcu tento trend blokovať bude stale dosť,
    lenže 21.storočie je storočie duchovneho a duševneho osvietenia, treba to brať v tomto kontexte....
    jar88 A to aj na Porade?

    jar88 je offline (nepripojený) jar88

    jar88
    27.07.13 21:21
    Pochváliť
    bjuty smis
    bjuty smis
    lebo pár sociálnych demokratov, ktorí nevedeli odborne argumentovať začali osobné útoky a urážky.
    potom sa asi uvedomili a zahanbení zrušili tému....
    --------------------------
    To čo je za slovné spojenie.?
    Vraj sociálny demokrat a hanba? To mi akosi nejde dohromady, veď oni si myslia, že hanbiť sa majú tí druhý.

    Prečo sa na porade uzatvárajú témy o ktoré je záujem?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.