Zavrieť

Porady

Čo kúpiť oslávencovi (mužovi) na 50tku?

Ahojte všetci, potrebujem radu. Idem na oslavu príbuznému, máme nastavené korektné vzťahy, nie príliš osobné ale OK. Ide o muža a oslavuje 50tku. Čo kúpiť? Niečo čo neurazí? Viem jedno - že netúži po pohári s nápisom 50tka :-) Po tom netúži asi nikto. Ale čo mi poradíte? V najhoršom prípade to zachráni darčekový kôš. Prosím poraďte :-)))
4 komentárov     zbaliť
naty-ka Bože to už čo je aby si od cudzích pýtala radu čo kúpiť príbuznému!! strašne úbohé..
analfabetta sme na porade, pýtať sa môže na hocičo
Richard Etiketa Porady: "Odpovedám tak aby bola moja odpoveď užitočná bez zbytočných a najmä kritizujúcich komentárov." Sme tu preto aby sme si tu pomohli a poradili.
marjankaj No 50ka je fakt o ničom. lepšie je 56% alebo aspoň 52%. Teda na fľaši.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Zazitkovy poukaz.-vikendovy pobyt niekde v hoteli s wellnes
    Naposledy upravil alaya1 : 29.07.13 at 13:32

    LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

    Vylúčený člen LukyKs
    Skús silnú reťaz - aby sa "neodtrhol" keď ho chytí druhá jar.

    vopeto je offline (nepripojený) vopeto

    vopeto
    Istého domáceho kutila potešil vysnívaný kovový sverák.Mojho bratranca tohoto roku potešil let na lietadle, ktoré sám pilotoval pod dohĺadom inštruktora.Poteší aj víkendový pobyt s MANŽELKOU niekde napr. v tatrách.(veď kedy boli naposledy spolu na výlete?)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    julysak A keby manželka náhodou nemala čas, tak ........
    janko.kernicky ja som precital ze s milenkou
    vopeto Okuliare, janko, treba ti už OKULIARE !
      zbaliť

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Keďže vaše vzťahy sú OK ale nie príliš osobné, tak ani darček by nemal byť osobný. Skús urobiť, prípadne dať urobiť klobáskovú kyticu, prípadne šunkovú tortu - niečo slané a štipľavé pre chlapa. Keď nepije, nefajčí, nešportuje...mohlo by mu to aspoň chutiť a potešiť oko. Prípadne uteráková torta alebo uteráková kazeta vo vnútri s dákou maličkosťou. Mohla by byť aj permanentka na masáže, keď fyzicky pracuje, prípadne lístky na dákeho obľúbeného speváka alebo do wellnes centra a pod.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Má nejaké špeciálne záľuby, alebo sny, prípadne aj z mladosti ??
    Koľko do toho chceš investovať?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ty ho predsa musíš poznať lepšie, možno poznáš aj jeho koníčky. My môžeme len tápať v nápadoch. Ale ak je napr. rybár, tak náradie, napr. udicu, naviják ....
    Let balónom, zoskok padákom...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Taynee Keby som vedela čo kúpiť, tak tu nedávam otázku. Nemá žiadne špeciálne hobby, nie je rybár, ani vinár. Nefajčí a nepije, pero a vizitkár ho nezaujímajú, nakoľko pracuje manuálne. Nečíta knihy a nie je veľký kamarát s PC.
    Tweety Tak potom hojdacie kreslo a sudoku.
    Braňo to znie ako keby mal ísť v päťdesiatke na dôchodok
      zbaliť

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    ak je to bratranec z tretieho kolena, kúp fľašu, keď svokor tak si pýtaj :-), najlepšie je spýtať sa, veď ste rodina niekoho poteší aj torta
    lujza.j Pre boha...hodinky pretocene o 20r dozadu....na tomto este niekto "fiči"?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mám celkom rád otázky takéhoto druhu .

    Nepije ,nefajčí ,PC nie je kámoš ,nemá hobby ....
    Žeby ???

    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety A možno nie je ani playboy a po získaní takého tričenká bude.
    buchač Moja zlatá .....

    Playboyom ( alebo nazvi ako chceš ) sa jedinec nestáva nosením tých rôznych tričeniek ...

    Playboyom ( alebo nazvi ako chceš ) sa jedinec v podstate rodí ...
    Tweety to áno, len som brala ako recesiu, že ho v 50 napadne, čo všetko. ( ne)zmeškal.
    nika.sum Alebo s napisom: Nie som stary, som len recyklovany tinedzer :-)
      zbaliť

    urbariatps je offline (nepripojený) urbariatps

    urbariatps
    my to máme v rodine pri takýchto osláv zaužívané tak, že každý vloží do obálky určitý finančný obnos a oslávenec si kúpi to po čom túži, zatiaľ sa nikto neurazil
    a aby sme tam nešli s prázdnymi rukami tak ženám veľkú kyticu a mužom fľašu dobrej pálenky

    martin-nik je offline (nepripojený) martin-nik

    martin-nik
    keď ti môžem poradiť my čo sme boli na 50 tak vedšina ľudí dávala peniaze a nejakú tu flašu vína alebo pálenky ale už som videl aj darčekový kôš a v ňom obálka speniazmy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.